VW показав «темний бік» кросовера T-Roc

Автор: Роман Галімон | 23 Вер, 2019

Німецький виробник Volkswagen підготував спеціальну «чорну» версію кросовера T-Roc та оснастив її топовим дизельним двигуном.

Лише нещодавно в Україні була офіційно представлена модель T-Roc, але європейські покупці вже можуть отримати додатковий пакет Black Style за мінімальною ціною в 1 235 євро. Як легко можна здогадатися, пакет містить чорні акценти для зовнішності: корпуси бічних дзеркал, решітка радіатора, накладки на дверях, елементи оздоблення бампера і нові колісні диски на 18 дюймів.

За окрему плату можна також отримати чорні 19-дюймові колісні диски та дах того ж кольору.

Унікальності пакету додає оформлення задніх стійок кузова, де наноситься аплікація з чорно-сірим узором.

В інтер’єрі змін не так багато. Салон отримав підсвітку місячно-білим світлом, передня панель стала глянцево-чорною, а стеля – теж чорною, але вже матовою.

Але найцікавіше, як завжди, під капотом VW T-Roc. У комплектації Sport кросовер тепер можна оснастити дволітровим дизелем, що розвиває 190 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Працює мотор разом зі 7-ступінчастим роботом DSG і системою повного приводу. Тепер кросовер здатний набрати перші 100 км/год за 7,2 секунди (як й версія з бензиновим мотором аналогічної потужності, але до «гарячого» T-Roc R ще дуже далеко). При цьому апетит дизельного T-Roc заявлений на рівні 5,2 л палива на 100 км. Ціна в Німеччині – від 35 105 євро.

Галерея VW T-Roc Black Style
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest