Volkswagen представив зображення нового Caddy

Автор: Роман Галімон | 28 Січ, 2020

Німецький автовиробник Volkswagen продовжив рекламну компанію напередодні презентації компактного комерційного фургону Caddy та оприлюднив перші зображення.

П’яте покоління комерційного фургону отримало перший реалістичний вигляд після недавніх доволі футуристичних скетчів. Нова модель має дебютувати у лютому і буде продатись на декількох ринках до кінця року.

На тізерах можна помітити змінені передній бампер та радіаторну решітку Caddy, проте не видно чи відбулись зміни позаду. Лише помітно, що задні ліхтарі піднімаються вертикально вгору. Можна також припустити, що машина має панорамний люк.

Модель має бути доступна у вантажному та пасажирському варіантах, а покупці зможуть обирати між двома довжинами колісної бази.

VW зазначає, що від старого Caddy не залишився жоден гвинт, й машина отримала нові системи допомоги водію. Крім того, новинка має можливості підключення до Інтернету.

Caddy побудують на платформі MQB від Volkswagen Group, що забезпечить машину широким спектром доступних силових агрегатів.

Джерело: Motor1

Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest