Volkswagen показав зображення нового крос-купе

Автор: Редакція | 17 Бер, 2020

Німецький виробник Volkswagen подражнив новим тізером кросовера Nivus та окреслив перспективи його появи в Європі.

Щорічна конференція VW дає ще більше інсайдів про плани виробника й після оприлюднення тізера нового покоління пікапа Amarok, з’явилось нове зображення кросовера Nivus.

Хоча якість фотографії бажає кращого, на ньому добре проглядаються контури як самого кузова зі спадаючої лінією даху, так й сам майбутній «Нівус», який дуже нагадує присутній у Європі VW T-Cross.

Відомо, що нове крос-купе в першу чергу розроблено для ринку Латинської Америки й збиратиметься на бразильському заводі VW. Однак, на конференції повідомили, що вже у 2021 році складання кросовера організовують й на території Європи.

Відповідно до планів, у Бразилії VW Nivus має з’явитися вже нинішнього року: за попередніми даними, новинка дебютує наприкінці весни.

Новий позашляховик запозичить у вже згаданого T-Cross також й платформу. Оснащувати крос-купе для ринку Бразилії планується єдиним мотором об’ємом 1,0 л, але розвивати він буде 115 або 130 к.с. – в залежності від коробки передач. При цьому новинка отримає лише передній привід.

Багато в чому схожою у двох кросоверів виявиться й архітектура інтер’єру. Тим часом, вже було обіцяно, що з «Нівусом» дебютує новітня мультимедійна система VW Play, яка буде обслуговувати відразу два монітори і зможе взаємодіяти зі смартфонами пасажирів.

Під яким ім’ям дебютує VW Nivus на європейському ринку поки невідомо. Можливо, він отримає похідну назву від T-Cross та стане його крос-купейною модифікацією.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Volkswagen Nivus 2020 року:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest