Volvo та Jaguar Land Rover скоротили російські офіси

Автор: Редакція | 30 Кві, 2022
Логотип Jaguar

Автовиробники Volvo та Jaguar Land Rover звільнили основну частину своїх російських офісів.

Компанії Volvo Cars та Jaguar Land Rover звільняють російських офісних працівників через припинення продажів автомобілів в країні.

Деякі джерела стверджують, що JLR залишила персонал лише для координації адміністративних процедур, але видання Automotive News Europe отримало підтвердження, що компанія продовжує обслуговувати своїх російських клієнтів.

Британський автовиробник призупинив поставки автомобілів до росії в березні, заявивши, що санкції через війну в Україні створили торгові перешкоди.

Volvo підтвердила, що скоротила кількість співробітників у російських офісах.

«Ми адаптували нашу присутність на російському ринку та скоротили чисельність нашої робочої сили в країні», – йдеться у заяві автовиробника для Automotive News Europe.

У лютому Volvo призупинив продажі на росії, на яку торік припадало близько 3 відсотків продажів її автомобілів. Автовиробник планує продовжити гарантійну підтримку проданих нових машин.

Минулого року продажі автомобілів Jaguar Land Rover на росії склали 6909 примірників (на 6 % менше за попередній період), а автомобілів Volvo було продано у кількості 9088 екземплярів (+13%).

Раніше також виробник вантажівок AB Volvo припинив все своє виробництво та продаж на російському ринку  через війну в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest