У Volvo розповіли про причини обмеження швидкості на нових автомобілях

Автор: Роман Галімон | 19 Чер, 2020

Минулого місяця Volvo оголосила, що незабаром на всіх нових машинах буде встановлене обмеження швидкості в 180 км/год. Чи виглядають аргументи виробника переконливими?

Нещодавно Volvo підтвердила, що всі нові автомобілі виробника матимуть обмеження максимальної швидкості в 180 км/год. При цьому, це правило поширюватиметься навіть на найпотужніші й спортивні автомобілі марки (як бренд Polestar).
Мотивацією Volvo до цього рішення є спроба зменшити смертність на дорогах та травматичність в автомобілях Volvo, або навіть усунути їх найближчими кількома роками. При цьому, очевидно, що навіть ліміт 180 км/год набагато перевищує обмеження швидкості у багатьох країнах світу.

То чи має це рішення сенс?

«180 км/год все ще швидко. Чи це дійсно справжній ліміт швидкості? Ні, це не так, – прокоментував виданню Autocar керівник Центру безпеки автомобілів Volvo Cars Малін Екхолм. – Це обмеження, і насправді немає причин їхати швидше за 180 км/год. Усі говорять про швидкість, але ми хотіли зробити щось, аби показати свою серйозність. Це ініціює поглиблений діалог з цього питання».
Простіше кажучи, Volvo хоче, щоб світ нарешті почав сприймати швидкість й змінити поведінку водіїв та загальну позицію. Має бути баланс між свободою пересування та безпекою.

«Як ми врівноважуємо свободу пересування з безпекою, як виглядає дорожня карта і як ми включаємо скептиків? Обмеження швидкості – це перший крок до того, щоб зрозуміти, що таке безпечна швидкість – і як ми допоможемо вам її підтримувати, – додав Екхолм. – Двадцять років тому не завжди було весело їздити швидко, бо це було некомфортно. Зараз автомобілі фантастичні й поводяться однаково на будь-якій швидкості, тож як ми можемо перевести старі сигнали, які ви отримали, що ви їхали дуже швидко в сучасний контекст?»”

Погоджуєтесь з аргументацією Volvo? Залишайте свою думку у розділі коментарів нижче.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volvo S90 та V90 2021 року:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest