Volvo перетворила S90 і V90 на гібриди

Автор: Редакція | 21 Лют, 2020

Шведська компанія Volvo оновила седан та універсал «дев’яностої» серії та створила гібридні комплектації для них.

Рестайлінгові S90 і V90 можна відрізнити за зміненим дизайном нижньої частини переднього бампера, протитуманних фар і спойлера. У V90 і V90 Cross Country також помінялися задні ліхтарі. Крім того, можливості персоналізації розширилися за рахунок нових колісних дисків і додаткових відтінків кузова.

В оснащення включені нова акустика від Bowers & Wilkins і вдосконалена система очищення повітря з датчиком твердих частинок PM 2.5, яка спочатку пропонувалася тільки в Китаї. Вона справляється зі своїм завданням за кілька хвилин, при цьому водій може контролювати процес за допомогою центрального екрану.

Крім того, 12-вольтні розетки на задньому ряду поступилися місцем зарядним роз’ємам USB-C, а бездротова зарядка для смартфона, що вперше з’явилася на маленькому кросовері XC40, тепер доступна і для більшості моделей шестидесятої та дев’яностої серій.

Головна технічна новина полягає в тому, що слідом за кросовером седан і універсали стали «м’якими» гібридами: знайомі бензинові і дизельні двигуни сімейства Drive-E тепер доповнені системою рекуперації кінетичної енергії при гальмуванні. Отримана таким чином електрика накопичується в невеликій 48-вольтової батареї. Виробник стверджує, що електрична надбудова знижує витрату палива і рівень шкідливих викидів на 15%.

Раніше також стало відомо, що Volvo і Geely вирішили об’єднатись в одну компанію, а нове покоління Volvo XC90 отримає повністю електричну версію.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Volvo S90 та V90 2021 року:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest