Volvo відновив роботу заводу та офісів у Швеції

Автор: Редакція | 20 Кві, 2020

Шведський виробник Volvo повідомив, що відновлює роботу кількох заводів та офісів у Швеції.

Компанія Volvo Cars відновила 20 квітня виробництво на заводі у Торсланді (Швеція) вперше після припинення виробництва через пандемію коронавірусу. Рішення було ухвалено після діалогу з профспілками, й до роботи також повертаються шведські офіси компанії.

Як повідомив виробник, впродовж останніх тижнів завод та офісні приміщення підготували для безпечного повернення співробітників.

Також у заяві компанії було зазначено, що обсяги виробництва у Торсланді коригуватимуть відповідно до ринкового попиту та актуальних замовлень.

«Маючи відповідальність перед нашими працівниками та постачальниками, ми відновлюємо виробничі операції зараз, коли ситуація дозволяє, — прокоментував рішення CEO компанії Хакан Самуельсон. — Найкраще, що можна зробити для допомоги суспільству, — це знайти способи безпечного перезапуску роботи компанії, зберігши здоров’я людей та їхні робочі місця».

Головний офіс Volvo у Готенбурзі, Швеція

Перед поверненням персоналу 20 квітня, всі приміщення виробничих потужностей і офісів ретельно прибрали та обробили засобами дезінфекції. На головних входах до будівель співробітникам пропонуватимуть перевірку на наявність температури та вимірювання рівня кисню у крові.

Останніми тижнями уповноважені представники компанії переглядали кожну робочу станцію на заводі у Торсланді на предмет дотримання відвідного рівня охорони здоров’я та безпеки. Такий огляд провели і там, де соціальне дистанціювання неможливе. За результатами вжито додаткові заходи для безпечного повернення співробітників до робочого процесу.
Крім того, у шведських офісних будівлях відбулося перепланування залів для нарад, офісних приміщень та їдальнях. Це зроблено для забезпечення соціального дистанціювання, наприклад, шляхом інакшого розміщення столів та обмеження кількості людей, яким дозволено одночасно перебувати у залах для нарад чи їдальнях.

Завод Volvo Cars у Ґенті, Бельгія, також відновить роботу 20 квітня за умов скорочення виробництва. Наразі компанія планує відкрити свій завод у Південній Кароліні у США в понеділок, 11 травня.

Компанія Volvo Cars також зазначила, що завод двигунів у Скьовде та майданчик із виготовлення комплектуючих деталей в Улуфстрьомі продовжать щотижневе планування виробництва та адаптуватимуться відповідно до потреб інших заводів.

При цьому, в компанії підкреслили важливість наданої Урядом Швеції програми підтримки, яка забезпечила значне скорочення робочого часу для більшості працівників.

Раніше Volvo повідомила, що обмежить максимальну швидкість нових автомобілів.

Галерея останніх новинок та концептів Volvo:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest