Дизельні моделі Volvo XC40 зняті з продажу в Британії

Автор: Роман Галімон | 18 Сер, 2020

Шведський автовиробник Volvo вилучив із продажу у Великій Британії всі дизельні версії свого кросовера XC40, адже компанія планує поступово переходити на електрифіковані версії автомобілів.

Компактний позашляховик був доступний в Британії до серпня з двома дизельними двигунами: D3 на 148 к.с. та D4 потужністю 188 к.с. Разом автомобілі принесли 36,5% від загальної кількості продажів моделі у Британії в 2019 році (було продано 5634 примірника). Проте вже цьогоріч ця цифра знизилася до 19%.
Тепер обидві моделі вже недоступні для замовлення в інтернет-конфігураторі компанії. Речник Volvo у Великій Британії заявив, що рішення «є частиною амбітної глобальної стратегії електрифікації Volvo, яка включає визнану прихильність до відмови від дизельного палива в довгостроковій перспективі. А також це відображає сильну зміну попиту покупців на бензинові та електрифіковані моделі».

На разі вибір силових агрегатів для XC40 майже повністю електрифікований, лише для моделей початкового рівня T3 не пропонується помірні гібриди. Проте також доступні дві електрифіковані моделі: плагін-гібрид (від 39 130 фунтів) та електричний P8. Останній доступний у комплектації First Edition 59 985 фунтів, а дешевші варіанти з’являться пізніше.
Звісно, дизельні моделі Volvo залишаються у продажу, але їхнє позначення літерою D вже замінили символом B. Поки не зрозуміло, коли бренд планує припинити їхнє виробництво.

До речі, в Україні XC40 у комплектації Momentum ще доступні із дволітровим дизельним двигуном потужністю 150 к.с. 320 Нм. Ціни на такий кросовер починаються від 1 277 522 грн. Базова версія XC40 із бензиновим 1,5-літровим двигуном на 129 к.с. та 245 Нм пропонується за 1 125 905 грн.

Раніше компанія також підтвердила, що на семимісному позашляховику XC90 наступного покоління теж відмовляться від дизельних моторів на користь гібридних та електричних комплектацій. При чому для повністю електричного XC90 будується завод із виробництва акумуляторів у США.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Autocar

Галерея Volvo XC40 Recharge:
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo
Фотограф: Volvo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest