Визначено «Всесвітній автомобіль 2020 року»

Автор: Роман Галімон | 09 Кві, 2020

Організатори міжнародного конкурсу «Всесвітній автомобіль року» визначили переможців у п’яти номінаціях.

Традиційно фінал міжнародного конкурсу «Всесвітній автомобіль року» мав відбутися на автошоу в Нью-Йорку, проте цьогоріч переможець був оголошений он-лайн.

Перед цим журі з 86 професійних журналістів таємним голосуванням вже визначали топ-3 претендентів у п’яти номінаціях, а тепер були оголошені переможці.

«Всесвітнім автомобілем року» став великий кросовер Kia Telluride, який здобув 758 балів та випередив японських конкуретів Mazda CX-30 та Mazda3.

«Найкращим преміум-автомобілем» названий Porsche Taycan, який значно випередив свого родича Porsche 911 та конкурнета Mercedes Benz EQC.

Крім того, Porsche Taycan отримав номінацію «Найпотужніший автомобіль», хоча там він конкурував лише з Porsche 718 Spyder/Cayman GT4 та Porsche 911

«Найкращим міським автомобілем» став електрокар Kia Soul EV, який випередив також електричного Mini Electric та компактний кросовер Volkswagen T-Cross.

Ну а Mazda3 отримала заохочувальний приз за «Найкращий дизайн», де випередила  «Автомобіль року Європи» Peugeot 208 та Porsche Taycan.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Kia Telluride:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest