VW представив оновлений електрохетчбек e-up!

Автор: Роман Галімон | 15 Вер, 2019

Окрім гучних прем’єр на Франкфуртському автосалоні були й невеликі, але важливі дебюти. Серед них маленький електрохетчбек VW e-up!.

На стенді Volkswagen поряд із новим електромобілем ID.3 дебютував модернізований електричний сіті-кар e-up! Модель, хоча не змінилася зовні, проте отримала нові логотипи. В інтер’єрі те ж все просто, як раніше, але були переглянуті матеріалами обробки.

Головне нововведення маленького екологічного хетчбека – збільшена з 18,7 кВт-год до 32,3 кВт-год батарея при тому ж 83-сильному електромоторі, що у SEAT Mii electric та Skoda Citigo iV.

Повна зарядка від побутової електромережі, контрольована через додаток в смартфоні, займає близько 10 годин, а швидка з заповненням 80% енергії – близько години. До речі, дистанційно в машині можна включити опалення або кондиціонер.

Максимальна швидкість у машина не виросла (130 км/год), проте дальність поїздки з повністю зарядженим акумулятором у поліпшеного e-up! виросла зі 160 до 260 км по циклу WLTP. Та й час розгону до сотні скоротився з 12,4 до 11,9 с.

Іншим позитивним нововведенням для потенційних покупців стала знижена ціна. Базовий варіант електрокара з клімат-контролем і аудіосистемою тепер обійдеться європейцям дешевше майже на 1600 євро. В Європі мінімальна вартість вже доступного для замовлення e-up! становить 21 975 евро замість колишніх 23 570 евро.

Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest