VW «засвітив» новий електрокросовер та його ім’я

Автор: Роман Галімон | 14 Вер, 2019

Концерн Volkswagen продовжує рух у бік електрифікації і після прем’єри хетча ID.3, вже готується друга електрична модель.

Джерела в кулуарах Франкфуртського автосалону заявили виданню Automotive News, що Volkswagen готовий представити електричний кросовер вже навесні наступного року, причому називатися він буде цілком очікувано – VW ID.4. У компанії цю інформацію поки не підтверджують, але якийсь прототип на стенді виставки все ж показали.

З чуток, серійна модель буде до певної міри заснована на гучному концепті ID Crozz – його, до речі, і демонстрували в 2017 році як тимчасову флагманську модель сімейства. Фотошпигуни вже помічали на дорогах загального користування закамуфльований прототип, який дуже нагадує концепт-кар.

Платформа у кросовера має бути та ж сама, що й у ID.3 – спеціально розроблена архітектура MEB. А ось силову установку ID.4 може отримати цікавішу. Раніше в VW заявляли, що забезпечать кросовер двома моторами – по одному на кожній осі (на відміну від єдиного двигуна у задньопривідного ID.3), а розвивати вони зможуть сукупно близько 300 к.с.

Теоретично, новинка зможе стати першою електричною пропозицією VW для ринку Північної Америки – постачати туди п’ятидверний ID.3 та новий Golf туди не планується. А попит на кросовери та електромобілі в Америці досить високий.

Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest