VW Golf та Peugeot 208 стали бестселерами в Європі

Автор: Редакція | 03 Тра, 2021

На європейському ринку досі панують хетчбеки й результати VW Golf та Peugeot 208 стали цьому підтвердженням у березні 2021 року.

Хоча автовиробники повідомляють про двозначне зростання продажів й великі прибутки, але факт залишається фактом – лише порівняно з депресивними показниками 2020 року. За винятком минулого року, європейські продажі в березні були на найнижчому рівні з 2013 року.
Незважаючи на те, що продажі в березні зросли на 63 відсотки порівняно з 2020 роком, картина, порівняно з рівнями до пандемії, не настільки весела, повідомляє JATO Dynamics. У Європі продажі в березні впали на 22% порівняно з 2019 роком.

Гірше того, що реєстрація нових автомобілів у першому кварталі 2021 року була на найнижчому рівні з 1986 р. – знову ж, за винятком 2020 р. Європа все ще страждає від наслідків пандемії, тому цифри певною мірою зрозумілі. Але шлях для відновлення не буде легким.

«Європейський автомобільний ринок все ще далекий від досягнення допандемічних обсягів, і уряди повинні вжити подальших заходів, щоб допомогти збільшити продажі та відновити довіру споживачів», – сказав Феліпе Муньос, глобальний аналітик JATO Dynamics.

Статистика продажів у березні 2021 року

Однак це не всі погані новини. Оскільки продажі автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ) падають, продажі гібридних та електромобілів продовжують зростати, виправдовуючи інвестиції автовиробників у нову технологію.

Повністю електричні транспортні засоби продовжують збільшувати свою частку ринку в 2021 році. Повільний рух розпочався з електромобілів, які мали лише 3,4 відсотками європейського ринку в березні 2019 року, зросли до 9,7 відсотка роком пізніше і досягли рівня 16 відсотків у березні 2021 року у всіх європейських продажах.
«Споживачі позитивно реагують на більш широкі та конкурентоспроможні електромобілі, – говорить Муньос. – Однак, оскільки ці транспортні засоби часто дорожчі за моделі із ДВЗ, позитивний вплив ще не компенсував великих падінь, що спостерігаються серед традиційних видів палива з високим рівнем викидів».

Хоча більшість електромобілів все ще відстають від обсягів продажів автомобілів із ДВЗ, Tesla Model 3 стала найбільш продаваним електромобілем в Європі за останні місяці. Завдяки цьому, електрокар став четвертим в цьому рейтингу, зовсім трохи випередивши інший хетчбек Toyota Yaris.

Однак поряд з електромобілями ринок позашляховиків також продовжує зростати в Європі. У березні 2019 року вони склали 36,8 відсотка європейських продажів та зросли до 39,9 відсотка у березні 2020 року та 45 відсотків минулого місяця.
«Успіх електромобілів та позашляховиків є хорошим показником того, що споживчий попит незабаром буде зосереджений на майбутніх моделях електричних позашляховиків, які стануть ключовим фактором зростання для галузі, що рухається вперед», – підсумував Муньос.

До речі, в Україні продажі нових авто у березні теж виросли на 45 % , але у порівнянні з минулим роком. Бестселером українського ринку минулого року став кросовер Toyota RAV4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarsCoops

Галерея Volkswagen Golf GTI:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest