В’їзди і виїзди зі столиці не закриті – пояснення КМДА

Автор: Редакція | 31 Бер, 2020

У Київській міській державній адміністрації пояснили кому обмежений в’їзд та виїзд зі столиці України.

Як повідомив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко, рішення щодо обмеження в’їзду до Києва не було ухвалено.

«В’їзд до Києва легковим транспортом не обмежено, – повідомив Бондаренко на своїй сторінці у Facebook. – Станом на сьогодні діє обмеження для в’їзду автобусів міжміського та міжобласного сполучення. Діє воно з 17 березня. У разі погіршення епідеміологічної ситуації – ухвалюватимуть інші рішення».

При цьому Бондаренко зазначив, що на створених блок-постах буде вибірково перевірятися термометрія, у разі погіршення ситуації – це може бути зроблено обов’язковою процедурою.

«Блок-пости на в’їздах у Київ працюють вже тиждень. На них чергує поліція та муніципальна варта. Усі обмеження, встановлені для міста Києва синхронізовані із рішеннями Кабінету Міністрів України. Тобто: в’їзди і виїзди зі столиці не закриті, а контролюються», – наголосив Володимир Бондаренко.

Проте, населенню все ж рекомендують обмежити пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України, якщо для цього немає нагальної потреби.
Аналогічну заяву пізніше зробив й мер столиці Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції.

«Сьогодні в’їзди і виїзди зі столиці не закриті, а контролюються. Із 17 березня діє обмеження для в’їзду автобусів міжміського та міжобласного сполучення, – наголосив Віталій Кличко. – В’їзд до Києва легкового транспорту не обмежено.

Хочу підкреслити: якщо буде різкий стрибок вірусу, будуть ухвалені більш жорсткі обмеження. Інакше ми цю заразу не зупинимо!».

Раніше стало відомо про дозволену швидкість у Києві та камери автофіксації та процедуру евакуації автомобілів у Києві.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest