Викрадача Porsche 911 GTS зупинили вже за 500 метрів

Автор: Редакція | 15 Чер, 2020
Porsche 911 Carrera GTS

В Австралії злодій спробував викрасти суперкар Porsche 911 GTS, але його заарештували вже за 500 метрів від місця злочину.

Іноді крадіжки автомобілів дивують своєю зухвалістю, а іноді своєю незграбністю. Проте схоже в цьому випадку відбулось одразу все.
Як повідомляє австралійське видання Boss Hunting, автомобіль Porsche 911 GTS вартістю 320 000 доларів викрали прямо з автомийки.

В той час, як законний власник вищезгаданого Porsche насолоджувався філіжанкою кави, його машину просто зухвало вирішила викрасти людина, яка прийшла забирати начебто свій спорткар з автомийки Magic Hand у Західному Мельбурні.

Викрадач поводив себе на автомийці дуже спокійно й навіть розплатився за послуги й сказав мийнику, який запідозрив щось неладне: «Якщо будете багато працювати, у вас теж може бути такий автомобіль».

Як підтвердила потім поліція штату Вікторія, спокій злочинця надали йому вжиті наркотики.
Проте, стан «нового власника» різко змінився, коли той сів за кермо й одразу застряг у трафку. Крім того, поліція швидко зреагувала на викрадення й одразу помітила блискучий червоний Porsche.

У відчайдушній спробі втекти, злодій спробував прорватися та пошкодив кілька автомобілів, перш ніж офіцер розбив вікно та провів арешт. Машина встигла проїхати лише 500 метрів від місця злочину.

Окрім звинувачень у п’яти випадках загрози серйозних травм та крадіжці, поліція штату Вікторія пред’явила крадію звинувачення у:

  • кермуванні під час позбавлення водійських прав,
  • керуванні автомобілем під впливом наркотиків,
  • й володінні наркотиками.
Справжній власник Porsche, якому звісно повернуть автомобіль після всіх слідчих дій, вже зазначив, що витрати на ремонт спорткара перевищать 100 000 доларів.

Раніше рідкісний Porsche Gemballa Mirage GT розбили в «пустому» Нью-Йорку, а спорткар Porsche 911 Turbo S розігнали на автобані до 332 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Porsche 911 Carrera GTS:
Фотограф: Porsche
Фотограф: 911 Targa 4 GTS
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest