Автомобілю Yamaha не буде. Концепт залишиться концептом

Автор: Редакція | 26 Жов, 2019

Компанія Yamaha відмовилась реалізовувати концепт Sports Ride після розвитку ідеї будівництва автомобіля протягом 25 років.

Спектр інтересів конгломерату Yamaha досить широкий – від музичних інструментів до супербайків. Якийсь час у фірмі серйозно розраховували додати до переліку ще й виробництво повноцінних чотириколісних засобів пересування, і періодично випробовували свої сили у різних жанрах, починаючи з суперкарів і закінчуючи двомісними ультракомпактами для міста.

У 2013 році на Токійській виставці Yamaha показала невеликий хетч Motiv (на фото вгорі), який міг отримати як бензиновий мотор, так й електричну силову установку, а у 2015-му – вельми цікаве двомісне спорткупе Sports Ride. Про технічні характеристики не повідомлялося, але відомо, що обидві машини розроблені з використанням системи iStream знаменитого Гордона Мюррея.

Читайте також:

І, схоже, вони залишаться пам’ятниками спробі Yamaha зробити щось чотириколісне. Як повідомляє видання Autocar, в кулуарах Токійського автосалону представник фірми Наото Хорі заявив, що компанія викреслила автомобілі з довгострокових планів. За його словами, рішення прийнято президентом Есіхіро Хідака, а базується воно на усвідомленні нездатності Yamaha в даний момент випустити щось унікальне на фоні сотень фірм-суперників.

«Тепер ми шукаємо інші можливості, – зазначив Хорі та додав – спортивний концепт всім припав до душі, але конкуренція в цьому сегменті особливо висока».

Джерело: Motor1

Галерея Yamaha Sports Ride
Фотограф: Yamaha
Фотограф: Yamaha
Фотограф: Yamaha
Фотограф: Yamaha

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest