Yokohama зупинила російське виробництво

Автор: Редакція | 23 Бер, 2022
Yokohama Завод

Yokohama Rubber Co. Ltd. стала останнім виробником шин, який припинив виробництво на росії.

Компанія заявила, що припиняє виробництво на заводі для легкових шин, яким управляє її російська дочірня фірма L.L.C. Yokohama R.P.Z. (Липецьк, Росія).

У короткій заяві для видання Tire Business марка Yokohama зазначила, що «щиро сподівається, що ситуація між росією та Україною буде вирішена якомога швидше, а мир і безпека всіх людей будуть забезпечені».

«Нашим найбільшим пріоритетом є виконання наших обов’язків перед усіма зацікавленими сторонами, включаючи співробітників Групи та їх сімей, клієнтів, торгових агентів та ділових партнерів, і ми приділяємо пильну увагу ситуації, що розвивається», – продовжили в компанії.

Японська компанія також заявила, що «продовжить збирати інформацію зі своїх баз по всьому світу та вживати відповідних заходів у разі потреби».

Виробництво в Липецьку було засновано в грудні 2008 року й стало першим російським заводом із випуску шин для легкових автомобілів, яке японський виробник запустив наприкінці 2011 року.

За даними Yokohoma, потужність заводу становить 1,6 мільйона шин на рік, що в 2,3 рази більше, ніж потужності заводу на момент початку роботи в 2012 році.

У листопаді 2014 року завод розпочав виробництво оригінальних шин для легкових автомобілів.

Yokohoma приєдналася до провідних виробників шин Group Michelin, Bridgestone Corp., Pirelli Tire S.p.A., Continental A.G. у зупинці виробництва на росії.

На даний момент лише компанія Titan International Inc. не робила жодної заяви щодо стану свого заводу на росії. Фінська компанія Nokian Tyres заявила, що поки не збирається залишати російський ринок.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Tire Business


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest