Як зберегти акумулятор на машині під час «карантину»?

Автор: Роман Галімон | 06 Тра, 2020

Кількість автомобілів, які потребують нових акумуляторів, зросла вдвічі під час карантину, адже багато водіїв не використовують свої машини. Як цьому запобігти?

Як повідомило видання Autoexpress у Британії за квітень 2020 року встановлення нових акумуляторів збільшилось вдвічі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Цікаво, що попит на заміну акумуляторів схожий на рівень, який зазвичай спостерігався протягом січня, коли на батареї негативно впливає холодна зимова погода.
Зростання несправностей акумуляторів у квітні 2020 року пояснюється тим, що багато водіїв деякий час не користуються своїми автомобілями, або виїжджають лише для коротких коротких поїздок, й двигун не працює достатньо довго, щоб зарядити акумулятор.

При цьому, як зазначає видання проблема помічена не лише на старих машинах, але й деяких нових

Ще більше зростання необхідності заміни акумуляторів можуть потребувати машини з корпоративних парків, службові автомобілі в якмх фактично простояли весь карантин.
Як доглядати за акумулятором автомобіля під час карантину

Для запобігання таких ситуацій водіям, які взагалі не користуються своїм автомобілем в цей час, радять запускати двигун один або два рази на тиждень. При цьому мотор має працювати приблизно 15 хвилин й в це потрібно робити протягом найтеплішої частини дня.

Також бажано перевіряти клеми акумулятора на наявність ознак корозії, бо через неї іноді може здатися, що акумулятор втратив заряд.

Вагомою допомогою може стати й струменевий зарядний пристрій для підзарядки акумулятора, але перед цим обов’язково потрібно прочитати інструкції у посібнику автомобіля та пристрою.

Раніше наша редакція також писала проте, як правильно дезінфікувати автомобіль?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

 

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest