Toyota RAV4 провалила журналістський «лосиний тест»

Автор: Роман Галімон | 16 Вер, 2019

Шведське видання Teknikens Värld протягом тестів Toyota RAV4 виявило погану поведінку японського кросовера під час тестів та звернулося на пряму до виробника. Що ж сказала Toyota?

«Лосиний тест» імітує об’їзд перешкоди, яка несподівано виникла на дорозі. Й кросовер під керуванням журналістів тестувався на швидкості 68 км/год. Випробувачі відзначили «небезпечну поведінку» кросовера під час маневрів, заявивши, що «електронна система контролю стійкості реагує з запізненням». При цьому було протестовано дві машини RAV4, які показали однаковий результат.

«Toyota RAV4 реагує досить швидко під час першого повороту, але коли ми повертаємо в протилежну сторону, машину “зрізає” і вона намагається їхати на двох колесах», – заявили журналісти.

Журналісти також нагадали, що подібна ситуація була у 2016 році, коли пікап Hilux теж не пройшов «лосиний тест» на швидкості 59,5 км/год й мало не перекинувся. При цьому наводяться тести машин інших виробників, як Nissan Qashqai та значно важчий Hyundai Sorento, що без проблем пройшли тест та, навіть, на більшій швидкості.

Проте в Toyota упевнені, що з RAV4 все в порядку, та відповіли релізом:

«У Toyota безпека наших клієнтів є пріоритетом номер один, і для забезпечення цього ми застосовуємо суворі тести при розробці всіх наших продуктів. Наші внутрішні випробування повністю відповідають світовим стандартам об’їзду перешкод. У 2016 році ми відновили наші процеси, щоб вони також відображали процедури, використовувані Teknikens Varld. На етапі розробки RAV4 успішно пройшов всі внутрішні тести. Ми даємо гарантію всім клієнтам Toyota, що вони можуть бути впевнені в безпеці своїх автомобілів».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest