Алонсо оголосив про повернення до Формули 1

Автор: Роман Галімон | 29 Січ, 2020

Дворазовий чемпіон Ф1 Фернандо Алонсо знову заявив, що повний рішучості повернутися до перегонів Гран Прі.

Цього року Алонсо вже виступив на «Дакар», де міг показати пристойний результат, аби не прикре пошкодження його машини від Toyota, яке відкинуло його в кінець протоколу. Проте Фернандо фінішував, що теж є досягненням на 12-денному марафоні.

Іспанець також планує виступити на цьогорічній гонці Інді-500, аби нарешті здобути омріяну потрійну корону. І буде він це робити не з командою McLaren, яка взагалі запустила власну команду в IndyCar.

Поки Алонсо не оголосив, з якою машиною з’явиться на відомому овалі. Були припущення, що у нього є пропозиції від двох команд. Проте для перемоги йому явно будуть потрібні двигуни Honda й тут іспанцю доведеться дуже попрацювати, аби йому пробачили слова про японські двигуни у Ф1.

Проте дворазовий чемпіон Ф1 і на цьому, здається, не збирається зупинятися та хоче повернутися до перегонів Гран Прі після двох років відсутності за кермом сучасного боліда.

«Я не закінчив з Формулою 1, – цитує Алонсо AS. – 2021 рік буде доброю нагодою, і я відчуваю себе свіжим й готовим. Я маю намір спробувати [повернутися].

Не думаю, що я занадто старий. Без дозаправок перегони не дуже вимогливі. У неділю ти їдеш на сім-вісім секунд повільніше за суботу. До того ж 18-дюймові колеса змінять пілотаж й всі вчитимуться.

Якщо я повернуся, то стану сильнішим, і якщо опинюся в правильній команді, то буду перемагати. Я так сильно впевнений в тому, що зможу вигравати, якщо все піде як треба. Пілотаж це єдине, що я вмію робити добре».

Незавершені справи у Ф1

Після всіх спроб знайти виклики поза Формулою 1, здається, іспанець так й не знайшов мотивації у WEC, IndyCar та «Дакар». До того ж Алонсо, за його словами, має незавершені справи у Ф1.

«Це незавершена справа, люди думають, що я був гідний більшого, особливо останніми роками – сказав іспанець. – У моєму музеї багато трофеїв, але нічого з Ф1 за останні роки. Це здається дивним».

Фернандо розраховує, що відсутність контрактів із топ-пілотами на 2021 рік може зіграти йому на руку й він отримає можливість знову боротися за перемоги. Проте Алонсо визнає, що гонщикам теж треба гарно роздивитись перспективи у майбутніх командах.

«Mercedes сильно домінувала багато років, у них сильна команда, подивимося, як вони впораються. Проблема в тому, що деякі команди можуть інтерпретувати нові правила не так, як інші. Можна прийти в команду, яка зараз перемагає, але якщо вони помиляться з правилами, люди будуть говорити, що я прийняв невірне рішення».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest