Alpine та Алонсо продовжили контакт у Ф1

Автор: Роман Галімон | 26 Сер, 2021
Alpine Алонсо

Фернандо Алонсо продовжить виступити у Ф1 з командою Alpine. Перед Гран Прі Бельгії було підтверджено продовження контракту на наступний сезон.

Дворазовий чемпіон Формули 1 Алонсо повернувся в чемпіонат цього року разом з Alpine після двох сезонів «відпустки», розпочавши свій третій період перебування у команді з Енстону після виступів за Renault у 2003-2006 та 2008-2009 роках.

Алонсо приєднався до проекту Alpine (Група Renault вирішила зробити ребрендинг своєї команди) з однорічним контрактом та опціоном на другий рік, який, швидше за все, й був використаний після впевненого повернення іспанця до Формули 1.

Напередодні Гран Прі Бельгії цими вихідними, Alpine оголосила, що Алонсо продовжив контракт і залишиться з командою на наступний рік, співпрацюючи з Естебаном Оконом.
«Я дуже радий підтвердити продовження контракту з командою Alpine F1 у 2022 році», – сказав Алонсо.

«Я відчув себе вдома, як тільки повернувся до цієї команди, і мене зустріли з розкритими обіймами. Приємно знову працювати з одними з найяскравіших умів нашого спорту в Енстоуні та Вірі-Шатільйон.

Це був складний сезон для всіх, але ми продемонстрували прогрес як команда, і результат в Угорщині служить хорошим прикладом цього поступу. Ми націлені на більше позитивних спогадів у решті цього сезону, але також важливо з наступного року йти вперед з новими змінами до регламенту, які прийдуть у Формулу 1.

Я був великим прихильником необхідності рівних умов і змін у спорті, й сезон 2022 року стане чудовою можливістю для цього. Я з нетерпінням чекаю решти цього року та змагатимусь разом з Естебаном у 2022 році за Alpine».

Й хоча Алонсо мав труднощі на початку сезону, коли він відновлював швидкість, але іспанець почав набирати очки у всіх останніх шести гонках, включаючи здобуття четвертого місця в Угорщині, де він зіграв важливу роль в перемозі Окона.

«Ми дуже раді підтвердити Фернандо на наступний сезон, поруч із Естебаном», – сказав генеральний директор Alpine Лоран Россі.

«Для нас це ідеальний склад гонщиків, один із найсильніших на решітці. Він працює надзвичайно взаємодоповнюючим чином, пропонуючи як талант, так й швидкість, а також бездоганний командний дух, який приніс нашу першу перемогу в Угорщині.

Фернандо вразив усіх нас з тих пір, як він повернувся до спорту на початку цього року. Його відданість, спільна робота та зосередженість на максимумі – все це ми, як команда, спостерігаємо з радістю.

Його виступ в Угорщині став ще одним прикладом його гоночного родоводу і нагадав усім, наскільки він умілий гонщик».
Алонсо повернувся до Формули 1, готовий прийняти 2021 рік як рік перехідного періоду напередодні нового технічного регламенту, який набере чинності у сезоні 2022 року, що запропонує командам можливість зробити крок вперед у продуктивності.

Россі висловив упевненість, що досвід Алонсо буде мати вирішальне значення для розвитку боліда та силового агрегату в наступному сезоні.

«Я переконаний, що ми можемо отримати величезну користь від знань та досвіду Фернандо, коли ми перейдемо до етапу остаточної розробки та оптимізації шасі та силового агрегату 2022 року», – сказав Россі.

«Він настільки ж голодний, як й ми, до успіху, і докладає всіх зусиль, щоб перетворити це на ефективність.

Наразі нам потрібно зосередитися на забезпеченні сильної другої половини року, отриманні максимуму у кожній гонці та забезпеченні того, щоб ми фінішували якомога високо в Кубку конструкторів.

Це поставить нас у вигідне становище на наступний рік та принесе значні можливості».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest