Aston Martin може отримати власну команду Ф1

Автор: Роман Галімон | 06 Гру, 2019

Голова консорціуму власників Racing Point Лорренс Стролл може незабаром перейменувати команду Ф1 на Aston Martin.

Лорренс Стролл, лідер консорціуму, який купив Force India минулого року може стати основним акціонером відомого автовиробника Aston Martin.

 Читайте також:

Британський виробник виставив свої акції на біржу ще у жовтні 2018 року, лише за кілька місяців після того, як консорціум Стролла придбав Force India, але на даний час ціна акцій різко впала.

Акції Aston Martin, які раніше коштували 19 фунтів стерлінгів за одиницю, останніми тижнями знизилися приблизно до 5 фунтів.

Поки ані Стролл, ані Racing Point, ані Aston Martin не коментують чутки, але принаймні ціна акцій вже відповіла та збільшилась на 15% до майже 6 фунтів за години «розкрутки» історії.

Стролл відомий тим, що й до цього вдало вкладав інвестиції, наприклад у дизайнерів одягу Томмі Хілфігера та Майкла Корса, а також допоміг перетворити ряд інших компаній у світові бренди, серед яких Pierre Cardin, Ralph Lauren та ювеліри Asprey & Garrard.

Враховуючи, що Aston Martin також є титульним спонсором команди Red Bull Racing, нас можуть чекати цікаві повороти у міжсезоння.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest