Racing Point відстежує прогрес Шумахера та Латіфі

Автор: Роман Галімон | 22 Лис, 2019

Генеральний директор Racing Point Отмар Сафнауер визнав, що його команда відстежує прогрес Міка Шумахера та Ніколаса Латіфі.

Ситуація з гонщиками у Racing Point доволі цікава: Серхіо Перес підписав трирічну угоду на початку року, а Ленс Стролл є сином власника Лоуренса Стролла та навряд чи втратить своє місце у найближчому майбутньому.

Читайте також:

Проте Racing Point продовжує шукати можливих майбутніх зірок й Мік Шумахер, учасник Академії гонщиків Ferrari, знаходиться у команди «на радарі». Крім того в колективі слідкують й за Ніколя Латіфі, який в даний час виконує обов’язки резервного гонщика Williams, але до цього був на аналогічній позиції у Force India у 2018 році.

«Ми тримаємо в голові декілька гонщиків, – сказав Сафнауер виданню Speedweek.com. – Ми дивимося, як вони б’ють один одного в молодших серіях. Ми навіть написали програму аналізу, в якій записуємо всі результати. Можливо, це не дозволяє робити ідеальне судження, але це посібник.

Усі у Формулі 1 уважно стежать за тим, що робить Мік Шумахер. Є дуже гарні хлопці. У нас також був Ніколас Латіфі».

Варто додати, що Строллу-молодшому лише 21 рік, і йому ще потрібно розвиватись. Сафнауер зазначив, що саме це й є однією з задач команди.

«Ленс Стролл – розумний хлопець, й ще дуже молодий. Його старти, дійсно, шоу. Але він все ще навчається, особливо в управлінні шинами. Йому кілька разів пощастило. Зазвичай, як я вже казав, він починає добре, але потім перед ним з’являються два опоненти, і він втрачає темп».

Проте Racing Point готова боротися за результати й іншими способами. Команда вирішила подати протести на результати команди Renault на Гран Прі Японії, вказавши на автоматичну систему регулювання гальм. Тоді результати Даніеля Ріккардо та Ніко Хюлькенберга були виключені з протоколу, а гонщики Racing Point увійшли у топ-10.

Але Сафнауер впевнений, що його команда мала право зробити це, сказавши, що Renault «обманює» Ф1.

«Ні, в мене чиста совість, – сказав він, коли його запитали, чи відчуває він себе поганцем у цій ситуації. – Renault обдурила усіх цією несанкціонованою допомогою гонщикам, що просто було неправильним».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest