Audi запропонувала нову ціну за команду McLaren F1

Автор: Редакція | 04 Кві, 2022

Німецька марка Audi запропонувала нову ціну за частку в команді McLaren Formula One.

Припущення щодо можливого придбання команди McLaren німецькою маркою Audi лунають ще з минулого року, а нещодавно Група Volkswagen начебто надала «зелене світло» на придбання.

Тепер, за даними Automotive News Europe, Audi вирішила підвищити свою пропозицію ціну за частку в британському виробнику суперкарів McLaren до 650 мільйонів євро з 450 мільйонів євро.

Audi хоче спочатку придбати частку в підрозділі McLaren Formula One, а потім, можливо, інвестувати в бренд в якості другого кроку.

Відповідно до припущень, компанії планують підписати лист про наміри вже в понеділок, а наглядова рада Volkswagen Group, материнської компанії Audi, обговорить це питання пізніше цього місяця.

Даніель Ріккардо McLaren 1

Генеральний директор McLaren Racing Зак Браун заявив, що його команда в Формулі 1 «однозначно не продається», а також не шукає інших партнерів з капіталу. Однак він підтвердив, що обидві сторони мали переговори.

McLaren також продовжує переговори з BMW Group та 24 березня підписав меморандум про взаєморозуміння з автовиробником щодо спільної розробки архітектури електричних спортивних автомобілів.

Проте угода не є обов’язковою і може бути анульована угодою з Audi.

До речі, минулого року McLaren був вимушений продати свій головний офіс та скоротити 1200 робочих місць.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest