McLaren продав штаб-квартиру за 237 мільйонів доларів

Автор: Редакція | 23 Кві, 2021
База McLaren

Головний офіс McLaren проданий, але продовжить знаходиться в користуванні попереднім власником.

Автомобільна та гоночна компанія McLaren намагається оговтатися від фінансових збитків, спричинених пандемією, які змусили автовиробника зупинити виробництво, відкласти майбутні новинки та скоротити 1200 робочих місць.
Несподіваним кроком щодо залучення коштів компанія McLaren стало рішення виставити свою знамениту штаб-квартиру в місті Вокінг (Англія) на продаж у вересні минулого року, на додаток до забезпечення позики в 150 мільйонів фунтів стерлінгів від Національного банку Бахрейну.

Через сім місяців McLaren продав ділянку площею 840 000 квадратних футів інвестиційній фірмі, що базується в Нью-Йорку, під назвою Global Net Lease.

Договір підписаний на суму 170 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 237 мільйонів доларів), хоча це менше 200 мільйонів фунтів стерлінгів, які просив McLaren. Очікується, що угода буде завершена у другому кварталі 2021 року.
Однак, частиною домовленості є те, що Global Net Lease зобов’язана надавати всі продані приміщення в оренду McLaren наступні 20 років.

Угода включає ультрасучасний технологічний центр McLaren, що штучне озеро, Центр лідерства McLaren та Виробничий центр McLaren, де збираються дорожні машини та боліди Формули 1.

Залишається лише сподіватися, що ця ін’єкція коштів допоможе McLaren пройти фінансові негаразди та поверне компанію (та команду Ф1) на шлях перемог.

До речі, минулого року британський автовиробник створив відкритий спідстер на базі суперкара Elva, а дизайнер культового McLaren F1 створив новий супекар.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея бази McLaren:
Фотограф: McLaren
Фотограф: McLaren
Фотограф: McLaren

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest