McLaren створив «наступника» для гоночної моделі 1967 року

Автор: Редакція | 26 Бер, 2020

Британський автовиробник McLaren створив відкритий спідстер на базі суперкара Elva та присвятив його своїй першій гоночній машині з помаранчевою лівреєю.

McLaren Elva дебютував минулої осені та став п’ятим у серії McLaren Ultimate, що складається з моделей F1, P1, Speedtail та Senna. Особливістю машини є відкритий верх, натхнений автомобілями, розробленими Брюсом Маклареном у 1960-х роках.

Як й багато інших моделей від McLaren, Elva буде складена невеликим тиражем, а саме у 399 екземпляри. З огляду на це, підрозділ персоналізації MSO постійно готує для спідстера унікальні лівреї.

Якщо раніше була показана модель, стилізована під гоночну машину M1A 1964 року, то тепер нова ліврея присвячена гоночної моделі M6A, яку команда Брюса Макларена розробила для Can-Am сезону-1967 і з якою здобула першу в циклі з п’яти перемог в цій серії.

Саме на цій машині вперше з’явився фірмовий помаранчевий колір.

McLaren Elva отримала відтінок під назвою Anniversary Orange та контрастну сіру смугу Dove Gray. Прикрашають машину чорні 10-спицеві колісні диски з помаранчевими гальмівними супортами та номер 4, під яким виступав Брюс Макларен. В інтер’єрі помаранчева обробка доповнює приладову панель, центральну консоль та двері.




Під капотом змін не станеться: там розташована чотирилітрова 815-сильна «турбовісімка», що дозволяє розвинути «сотню» за неповні три секунди. Для порівняння, оригінальний McLaren M6A оснащувався 5,9-літровим 532-сильним атмосферником V8 виробництва Chevrolet.

Вартість «базового» McLaren Elva складає мінімум 1 425 000 фунтів стерлінгів. Ціна персоналізованого спідстера вказана не була.

Раніше стало відомо, що McLaren 650S отримав дизайн у стилі «Чорнобиль», а дизайнер культового McLaren F1 створив новий супекар.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея McLaren Elva M6A:
Фотограф: McLaren
Фотограф: McLaren
Фотограф: McLaren
Фотограф: McLaren

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest