McLaren 650S отримав дизайн у стилі «Чорнобиль»

Автор: Роман Галімон | 13 Бер, 2020

Британський суперкар McLaren 650S отримав інтригуючу ліврею у стилі «Чорнобиль», проте мало хто знає, що фарбування для автомобіля було створено в України.

Нещодавно в мережі з’явилися зображення та відео суперкара McLaren 650S, який начебто тікає з міста Прип’ять, що знаходиться в Чорнобильській зоні.  При цьому, різні медіа та видання вигадували різні версії назви для суперкара, основною з яких стало Chernobyl Edition.

Також зазначалось, що автомобіль був розроблений в Британії та натхненний телевізійним серіалом «Чорнобиль».

Проте, мало хто знає, що насправді дизайн для цього McLaren 650S був розроблений в Україні.

Як з’ясував Motorcar, візуальний стиль для суперкара був розроблений в Києві тюнінг-ательє South Art й незабаром має відбутися його офіційна презентація, де можна буде дізнатись більше інформації.

Крім іншого, суперкар отримав бодікіт Liberty Walk, який включає розкльошені арки переднього і заднього коліс. Автомобіль також відрізняється більш вираженим переднім спліттером і має високе заднє крило, схожий за конструкцією, як у моделі McLaren P1 GTR. Завершають модифікації нові бічні спідниці та набір чорних дисків HRE на гумі Michelin.

McLaren 650S має 3,8-літровий двигун V8 з двома турбінами, а для ефектності встановлена вихлипна система Armytrix. Хоча сам вихлип не змінив звук автомобіля, він, безумовно, посилив V8 та зробив суперкар більш схожим на P1.

Раніше також стало відомо, що дизайнер культового McLaren F1 створив новий супекар.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея McLaren 650S у комплектації "Чорнобиль":
Фотограф: Armytrix
Фотограф: Armytrix
Фотограф: Armytrix
Фотограф: Armytrix
Фотограф: Armytrix

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest