Audi планує купити команду Ф1

Автор: Редакція | 16 Кві, 2022

Німецький бренд Audi вже не хоче бути спонсором McLaren, а прагне придбати команду в Формулі 1.

Лише нещодавно з’явились припущення, що Audi та Porsche планують приєднатися до пелотону Формули 1 в якості партнерів однієї з команд.

Обидва бренди є частиною Volkswagen Group, і хоча офіційних заяв досі не зроблено, очікується що Audi та Porsche прийдуть до Формули 1 у 2026 році як виробники двигунів. Одним із варіантів, розглядалась співпраця із Red Bull.

Тим не менш, тепер історія може отримати новий поворот, оскільки Audi хоче створити власну команду. Принаймні, так стверджує видання The Race.

Проте Audi не хоче витрачати багато грошей на створення власної команди, а натомість обговорюється можливість придбання однієї з 10 команд, які вже існують у Ф1.

На разі, перемовини йдуть не так просто, як в керівництві автовиробника прогнозували. Припускається, що наразі «на радарі» команди McLaren, Williams, Sauber та Aston Martin.

Які варіанти?

Даніель Ріккардо
Болід McLaren 2022 року

McLaren та Williams, хоча поки і є витратними для власників, тим не менш, навряд чи забажають змінити назву або це буде коштувати недешево.

В Aston Martin розглядають можливість створення власного двигуна. Й в залежності від результатів сезону, за одним із варіантів, Audi може об’єднатися з титульним спонсорам нафтовою компанією Aramco та допомогти також з розробкою палива та фінансуванням.

Sauber – ще один привабливий варіант, який не надто прагне триматися за своє ім’я. Команда, відома зараз як Alfa Romeo, раніше виступала як BMW у середині 2000-х років.

Навіщо це потрібно Audi?

Audi e-tron GT
Audi e-tron GT

Однак, для початку Audi та Porsche мають підтвердити свої плани, оскільки у VW все ще чекають на завершення Технічного регламенту 2026 року, що, за прогнозами, відбудеться в червні.

Якщо це станеться, новий регламент дозволить спростити двигуни V6 за рахунок відмови від MGU-H, збільшити електричні елементи силового агрегату та здійснити перехід на 100% екологічно чисте паливо. Саме таким бачить майбутній автоспорт в Інгольштадті.

До речі, Audi вже розпочала свою спортивну програму в “Дакар” й збирається розвивати свої гібридні технології й надалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest