Audi залишить DTM і сфокусується на Формулі Е

Автор: Андрій Іванов | 29 Кві, 2020

Audi оголосила про вихід з німецької турінгової серії наприкінці 2020 року, що дозволить виробнику скерувати більше ресурсів на Формулу Е й інші «прогресивні формати автоспорту».

Майбутній вихід Audi з DTM стане ще одним потужним ударом по провідному європейському турінговому чемпіонату, після того, як у 2019-му серії залишила Aston Martin, а роком раніше – Mercedes. Можливо, Audi не побачила конкуренції у DTM, особливо, коли минулого року гонщик команди Рене Раст виграв титул.
Очільник DTM Герхард Бергер сказав, що «йому дуже прикро» через рішення Audi, яке залишить у чемпіонаті лише одного виробника – BMW.

«Це важкий день для автоспорту в Німеччині й усій Європі, – заявив він. – Мені дуже прикро через рішення Audi залишити DTM після сезону 2020 року.

Попри те, що ми поважаємо позицію ради директорів, терміновий характер цього оголошення ставить перед нами, нашим партнером BMW і нашими командами низку конкретних задач».

«Це рішення погіршує ситуацію, і майбутнє DTM наразі дуже залежить від того, як наші партнери й спонсори відреагують на це рішення», – додав австрієць.

Вихід із DTM позитивно позначиться на програмі Audi у Формулі Е, оскільки виробник посилить свою присутність в електричному чемпіонаті.

Фотограф: DTM
Фотограф: DTM
Фотограф: DTM
Фотограф: DTM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest