Ремонт боліда Шумахера коштуватиме майже мільйон

Автор: Редакція | 29 Бер, 2022
Мік Шумахер

Команда Haas розкрила вартість ремонту боліда Міка Шумахера на Гран Прі Саудівській Аравії.

Уболівальники по всьому світу зітхнули з полегшенням, коли почули, що Мік Шумахер не постраждав після жахливої аварії під час кваліфікації Гран Прі Саудівської Аравії.

Удар, який був силою 33G, стався на швидкості близько 258 км/год та призвів до майже повного знищення боліда Haas VF-22.

Шумахер не брав участі в гонці наступного дня, але все ж таки приїхав на трасу в неділю.

Незважаючи на пошкодження боліда, керівник команди Haas Гюнтер Штайнер, схоже, впевнений, що деякі ключові частини автомобіля все ще можна буде використати.

«Ми перевірили, що шасі само по собі, здається, не зламане, – сказав Штайнер. – Бічна конструкція зазнала удару, але її можна замінити, тому очевидно, що нам потрібно правильно перевірити шасі, але, чесно кажучи, виглядає все не так вже й погано. З Ferrari також сказали, що двигун, здається, в порядку. Акумуляторна батарея також. Проте все інше зламано».

Штайнер також розповів на Sky Sports, що сила аварії також спричинила втрату всіх даних, й від сильного удару вийшла з ладу електроніка й вони не мали зв’язку із своїм гонщиком після аварії.

Вартість ремонту

Мік Шумахер

«Я думаю, що ціна просто занадто висока, тому що вся підвіска зникла, за винятком передньої лівої, яка вціліла. Решта – вуглецевий порошок.

«Тож я ще не знаю, що стосується грошей, але ці автомобілі будуються навколо коробки передач, а весь кузов зник, весь радіатор зник, тож я б сказав від півмільйона до мільйона».

Для команди, яка поки не знайшла титульного спонсора та має вписуватись у бюджетну стелю в 140 мільйонів доларів, це не дуже гарний початок сезону. Й це лише друга гонка сезону.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: WTF1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest