Дакар-2020, Етап 6: Honda перемогла KTM у першій половині ралі

Автор: Роман Галімон | 10 Січ, 2020

Гонщик Honda Ріккі Брабек завершив першу половину ралі «Дакар» 2020 року з другою перемогою та загальною перевагою 20 хв. 56 с, в той час як Тобі Прайс провалився на шостому етапі.

Honda виявилась найбільш конкурентоспроможним байком на шостому етапі, який передував традиційному одноденному відпочинку в середині змагань, оскільки «вершники» японського виробника очолили протоколи на кожному контрольному пункті.

Читайте також:

Хосе Ігнасіо Корнехо та Кевін Бенавідес виявилися найшвидшими на перших, але Брабек через 200 км перебрав на себе лідерство й більше ним не поступався.

Проте лідерство Брабека зовсім не було комфортним, оскільки Бенавідес зміг тримати розрив менший за хвилину, й дует Honda розділили лише 25 секунд на останньому контрольному пункті, за 53 км від фінішу.

Але саме на останніх кілометрах Бенавідес зазнав механічної проблеми і втратив вирішальний час, що дозволило Брабеку очолити етап. За останньою інформацію Бенавідес чекав за 44 км до фінішу з надією, що хтось «дотягне» його байк із поламаним двигуном до зони ремонту.

Проте й головний конкурент Брабека в загальному заліку, Тобі Прайс, також зазнав неприємностей у фінальній частині етапу, коли він зупинився та втратив приблизно вісім хвилин.

Проте й до своїх проблем, через старт першим, Прайс вже багато програв Брабеку, а цей інцидент відкинув чинного переможця «Дакара» на 16 хв. 33с.

Австралієць опустився на третє місце, позаду Пабло Кінтанілья, в загальному заліку, оскільки гонщик Husqvarna зайняв четверте місце на етапі, його випередили лише Брабек, Джоан Барреда (Honda) та найкращий з КТМ Маттіас Волкер.

Прайс поки на дві секунди випереджає Корнехо, який разом із Барреда увійшли до першої п’ятірки на півдорозі «Дакар».

 

Pos. Rider Bike Time/Gap
1 United States Ricky Brabec Honda 23h43m17s
2 Chile Pablo Quintanilla Husqvarna 20m56s
3 Australia Toby Price KTM 25m39s
4 Chile Jose Ignacio Cornejo Honda 25m41s
5 Spain Joan Barreda Honda 32m58s
6 Austria Matthias Walkner KTM 33m39s
7 Argentina Luciano Benavides KTM 39m02s
8 United States Skyler Howes Husqvarna 1h04m50s
9 Slovakia Stefan Svitko KTM 1h07m49s
10 Argentina Franco Caimi Yamaha 1h10m24s

 

 

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest