Дакар-2021, Етап 2: Барреда домінував від старту до фінішу

Автор: Роман Галімон | 04 Січ, 2021
Джоан Барреда, Honda

Іспанський гонщик Honda Хоан Барреда виграв всі спеціальні ділянки другого етапу Дакара-2021 та очолив залік мотоциклістів.

На другий день ралі гонщикам потрібно було подолати 685 км, з яких 457 км були гоночними.

Мотоциклісти починали етап першими й доволі рано (о 07:05 за місцевим часом), проте вже на старті стало відомо, що п’ятеро гонщиків були змушені завершити перегони: зокрема, Віллі Джобард, який вчора пошкодив ліву ногу.
Етап відкривав Тобі Прайс, який виграв вчорашній перший гоночний день, а за ним виїхало ще 96 вершників, яких чекали вже пісочні дюни замість гірських рельєфів попереднього етапу.

Читайте також:

Проте вже на першій відмітці Хоан Барреда, який вчора втратив багато часу через помилку в навігації, як і його партнер по команді Рікі Брабек, взяв темп під контроль. Вже тоді гонщик Honda переважав на 25 секунд Даніеля Сандерса, для якого це перший Дакар, та на 29 секунд Пабло Кінтанілью.

Тобі Прайс вже на першій ділянці програв Барреда майже 5хв30с. В той час як Кевін Бенавідес, котрий стартував другим цього дня, відставав від лідера на 2хв42с.

Далі стало зрозуміло, що Барреда недосяжний ні для кого цього дня, й Брабек сконцентрувався на боротьбі з новачком Сандерсом, з яким вони обмінювались другою й третьою позицією на кількох ділянках. Проте за 100 км австрієць на своєму KTM сильно здав й фінішував лише 9-м.
Це дало можливість Кінтанільї фінішувати третім у трьох хвилинах від лідера, адже гонщик Husqvarna майже весь етап тримався у топ-5.

А ось Тобі Прайс явно «застряг» в дюнах на шляху до Ваді-Аль-Давасір, втратив 32 хвилини й фінішував лише 28-м. Проте попередня перемога все ж дала змогу пом’якшати падіння в загальному заліку: лідер KTM зараз 16-й з відставанням 17 хв.

Тим часом, Барреда, для якого це вже 25-та перемога на етапах «Дакара», завтра разом із Брабеком на Honda знову відкриють маршрут, який знову-таки завершиться в Ваді-Аль-Давасір й матиме 403 км спеціальних ділянок.

Найбільших же проблем поки зазнав Маттіас Валькнер, який мав технічні складнощі на перших кілометрах, й втратив 2 години 15 хвилин на ремонт свого KTM …

Результати другого етапу Дакар-2021, залік мотоциклів:

Поз. Гонщик Мотоцикл Час/Відставання
1  Joan Barreda Honda 8h15m38s
2  Ricky Brabec Honda 6m23s
3  Ross Branch Yamaha 6m37s
4  Pablo Quintanilla Husqvarna 7m16s
5  Xavier de Soultrait Husqvarna 8m25s
6  Adrien van Beveren Yamaha 8m34s
7  Luciano Benavides Husqvarna 9m07s
8  Skyler Howes KTM 9m31s
9  Stefan Svitko KTM 10m23s
10  Lorenzo Santolino Sherco 10m51s

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest