Дакар-2021, Етап 3: Аль-Аттія знову здобув перемогу

Автор: Роман Галімон | 05 Січ, 2021
Toyota Нассер Аль-Аттія

Гонщик Toyota Нассер Аль-Аттія здобув другу перемогу поспіль на Дакар-2021, проте у загальному заліку досі лідирує Стефан Петрансель на Mini.

Третій етап навколо міста Ваді-Аль-Давасір пропонував учасникам 403 км спеціальних ділянок, які мали як піщані пагорби та й швидкі відрізки, де можна було багато виграти, або програти.
Петрансель, як лідер заліку, стартував першим, а за ним на трасу виїхав його напарник по Mini та минулорічний переможець «Дакара» Карлос Сайнс. Нассер Аль-Аттія виїхав на першу СД лише третім.

Читайте також:

Проте вже на першій контрольній точці лідером став інший гонщик Toyota Gazoo Racing Хенк Латеган, який протримався у топ-3 майже до фінішу й завершим етап на другому місті.

Довгий час на подіум також претендував ще один гонщик Toyota Бернхард Тен Брінке, але після 354 км його автомобіль перекинувся й він залишився чекати на технічну допомогу. На даний час поки невідомо, чи продовжить екіпаж нідерландця виступ.

Тим часом у Карлос Сайнса майже на початку виникли навігаційні проблеми. Його машина відклонилась від маршруту більше ніж на 2 км, й екіпаж був змушений повертатись, втративши дорогоцінний час.

Аналогічні проблеми виникли у Язіда Аль-Раджі. Врешті-решт, Сайнс програв лідеру на фінішу 31 хв, в той час як Аль-Раджі майже півтори години.

А ось в кого не виникало проблем цього дня, так це у Себастьяна Льоба, який навіть виходив на друге місце всередині етапу, хоча пізніше через три проколи спустився на четверте, а потім й взагалі на фініші опинився шостим, програвши 13 хвилин лідеру.

Між Льобом та Петранселем, який відпустив Аль-Аттію на 4 хвилини, буквально на останній ділянці змогли «пролізти» Язір Сіядан на Century та Халід Аль Касімі, який виступає на колись непереможному Peugeot 3008 DKR (звісно, як приватник).

У загальному заліку Петрансель поки зберігає лідерство, але його перевага над Аль-Аттія зменшилась вже до 5 хв. Й це при тому, що екіпаж Mini зупинявся на етапі.

А завтра гонщиків чекає найдовший етап між Ваді-Аль-Давасіром та Ер-Ріядом протяжністю 813 км, з яких щоправда гоночними будуть 337 км. Проте містер «Дакар» знову відкриватиме етап першим.

Залік на Дакар-2021, Етап 3 (топ-10):

Поз. Пілот Машина Час/Відставання
1 Stephane Peterhansel Mini 10hr39m02s
2 Nasser Al-Attiyah Toyota 5m09s
3 Mathieu Serradori Century 26m21s
4 Carlos Sainz Mini 33m34s
5 Jakub Przygonski Toyota 44m22s
6 Sebastien Loeb BRX 45m49s
7 Henk Lategan Toyota 47m25s
8 Yasir Seaidan Century 51m50s
9 Khalid Al Qassimi Peugeot 52m08s
10 Martin Prokop Ford 56m30s

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest