Дакар-2021, Етап 3: МАЗ випередив КамАЗ на 18 секунд

Автор: Роман Галімон | 05 Січ, 2021
Сяргей В'язович, МАЗ

Гонщик МАЗу Сяргей В’язович зміг нав’язати боротьбу й випередити два екіпажі КамАЗа. Проте лідером заліку вантажівок все одно залишається Дмитро Сотніков.

Лідер КамАЗу Дмитро Сотніков першим почав третій етап й навіть виграв дві перші спецділянки, але потім віддав ініціативу Антону Шибалову й Сяргею В’язовичу.

Крім того, на перших ділянках непоганий темп показали Аляксей Вишневський та Мартін Мацик, які врешті-решт фінішували у топ-6.

В’язович вийшов вперед після 262 км, в той час як Сотніков тимчасово опинився на третьому місці. Проте, враховуючи що йшлося лише про секунди, до фінішу була щільна боротьба, в результаті якої гонщик МАЗ випередив дует КамАЗів на 18 секунд (Сотнікова) та 1хв.16с (Шибалов).

Мацик на своєму яскраво жовтому й капотному Big Shock фінішував четвертим у 1хв.32с від лідера, й попереду минулорічного переможця «Дакар» Андрія Каргінов, який навряд чи вже претендуватиме на загальну перемогу.

Наразі, в загальному заліку лідером залишився Сотніков, адже 18 секунд суттєво не змінили позицію В’язовича.

Проблем на етапі зазнав Маурік ван ден Ховел, який проводить вже сьомий старт у «Дакарі». Його Scania на одній із дюн перекинулася на дах.

Завтра гонщиків чекає найдовший етап між Ваді-Аль-Давасіром та Ер-Ріядом протяжністю 813 км, з яких щоправда гоночними будуть 337 км.