Петрансель вибув із «Дакар» після аварії на першому етапі

Автор: Роман Галімон | 02 Січ, 2022
Стефан Петрансель

Переможець минулорічного ралі «Дакар» Стефан Петрансель фактично вибув із змагань за перемогу у 2022 році після того, як отримав серйозні пошкодження своєї Audi на першому етапі в неділю.

Зайнявши 14-е місце в суботньому Пролозі, Петрансель йшов другим на своєму гібридному Audi RS Q e-tron, всього на шість секунд відстаючи від лідера в загальному заліку Насера Аль-Аттії з Toyota.

Але, проходячи звивистою скелястою трасою за 153 км на етапі поблизу Хаїля, француз потрапив в аварію, в результаті якої зламалася задня вісь його автомобіля. Ані Петрансель, ані його штурман Едуард Буланже не постраждали в аварії, але були змушені викликати вантажівку допомоги, аби усунути пошкодження їхнього позашляховика.

Минуло понад 2 години 30 хвилин із моменту реєстрації аварії об 11:40 за місцевим часом, що фактично зруйнувало надії Петранселя додати до свого вражаючого резюме рекордну 15-ту перемогу на «Дакар».

Проте очікується, що Петрансель залишиться в ралі якомога довше, аби продовжити тестування нової й складної гібридної трансмісії Audi в «Дакар».

Гібридний позашляховик Audi має три агрегати MGU, засновані на технологіях, розроблених у Формулі E, а також бензиновий двигун на основі DTM, який використовується для зарядки акумуляторів на триваліших етапах.

56-річний гонщик після трьох кампаній із X-Raid Mini перейшов до Audi разом Карлосом Сайнсом, де до них приєднався дворазовий чемпіон DTM Маттіас Екстрьом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest