Toyota GR Hilux отримала двигун Land Cruiser V6 для «Дакара»

Автор: Редакція | 22 Лис, 2021
Toyota GR DKR Hilux t1

Програма Toyota Dakar зазнала найбільш технологічного стрибка з 2011 року, а ралі-кар Toyota GR Hilux виступатиме із двигуном V6 від Land Cruiser.

Toyota офіційно оголосила про готовність до ралі Дакар 2022 року, адже позашляховик, названий GR DKR Hilux T1+, завершив етап підготовки й перейшов із рангу прототипу в ранг гоночного автомобіля.

Звісно, машина продовжить свій розвиток майже до старту престижного ралі-рейду, який має стартувати 2 січня в Саудівській Аравії.

Що відомо про Toyota GR Hilux?

Toyota GR DKR Hilux t1
Toyota GR DKR Hilux T1+

Під капотом Toyota GR Hilux розміщений 3,5-літровий двигун V6 з подвійним турбонаддувом, яким оснащена комплектація J300 Land Cruiser GR Sport. Силова установка виробляє обмежену FIA потужність у 400 кінських сил (298 кіловат) та 660 ньютон-метрів крутного моменту.

Вважається, що двигун V35A V6 легший та з кращим крутним моментом за попередній ралійний мотор Hilux, хоча Toyota зазначила, що загальна вага вантажівки була збільшена до 2000 кілограмів, відповідно до нових правил автоспорту.

Toyota GR DKR Hilux t1

Toyota також розкрила деякі подробиці про оновлений позашляховик для «Дакара». Хід підвіски збільшено з 280 до 350 мм, але при цьому автомобіль отримав більший і ширший комплект шин BF Goodrich, взутих на алюмінієві диски.

Гоночний автомобіль GR DKR Hilux T1+ отримав й нову ліврею Toyota Gazoo Racing, яка використовувалася автовиробником як у чемпіонаті світу на витривалість (WEC), так й в чемпіонаті світу з ралі (WRC). Тим не менш, позашляховик братиме також участь у чемпіонаті світу з ралі-рейду FIA 2022 року.

Хто в команді Toyota?

Toyota GR DKR Hilux t1

Toyota виведе на ралі «Дакар» 2022 року аж чотири абсолютно нові версії Hilux GR DKR T1+ на чолі з катарцем Насером Аль-Аттією та французьким штурманом Матьє Баумелем. Переможці етапів ралі «Дакар» Жініель де Вільє і Денніс Мерфі повернуться за Toyota разом з південноафриканцями Хенком Латеганом і Бреттом Каммінгсом. Шамер Варіава та штурман Дені Стассен пілотуватимуть останній позашляховик команди.

Toyota продовжить розробку GR DKR Hilux T1+, а останні випробування пройдуть у Південній Африці, перш ніж машини будуть відправлені в Саудівську Аравію на початку грудня.

До речі, побачити вигляд попереднього ралі-кара Toyota можна у наших матеріалах про Дакар-2021.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota GR DKR Hilux T1+:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest