Red Bull: Сезон-2020 буде найдорожчим в історії Ф1

Автор: Роман Галімон | 08 Лис, 2019

Керівник команди Red Bull Racing Крістіан Хорнер вважає, що сезон Формули 1 2020 року буде найдорожчим для команд за всю історію перегонів Гран Прі.

Відповідно до нового регламенту Ф1, з 2021 року будуть застосовані нові технічні та фінансові правила. Перші змусять команди розробити нові боліди, а другі вводять стелю у бюджетні витрати на рівні 175 млн. доларів на рік.

Читайте також:

Аби якомога краще підготуватися до сезону 2021 року, командам вже зараз потрібно розроблювати нові боліди для двох сезонів 2020 та 2021 року. Звісно, це собі зможуть дозволити не всі, але топ-команди точно це зроблять.

На думку Хорнера обмеження видатків потрібно було робити за рік до введення нових технічних правил, або відтермінувати технічний регламент на один рік після фінансового.

«У вас є необмежена і неконтрольована сума грошей, яку можна витратити на дослідження і розробки в різних областях, – сказав Хорнер для Motorsport.com. – Було б краще спочатку ввести обмеження, а потім через рік змінити регламент, бо тоді витрати б були вже під контролем. Наступний рік, схоже, стане для нас найдорожчим в Формулі 1.

Тепер у нас є регламент 2021 року і окрема група, яка досліджує ці правила. Тому 2020-й виходить неймовірно дорогим: нам потрібно працювати з двома типами регламенту і встигнути до того, як буде введена стеля витрат. 2020-й рік буде неймовірно дорогим й напруженим роком, як на трасі, так і поза нею».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest