У Ferrari не вірять у ефективність скорочення витрат Ф1

Автор: Роман Галімон | 08 Лис, 2019

Керівник команди Ferrari Маттіа Бінотто не вірить в те, що нові фінансові обмеження вплинуть на збільшення боротьби у Ф1.

Відповідно до регламенту 2021 року командам належить скоротити свої видатки до 175 млн. доларів на рік, проте дозволено вивести з цих бюджетів зарплати гонщиків та топ-менеджменту.

Читайте також:

Фінансові обмеження мають змусити топ-команди скоротити свої програми розвитку та надати меншим командам можливість підтягнутися до них.

Проте на думку деяких експертів, таких як Жак Вільньов, менші команди не зацікавлені у збільшені своїх бюджетів, адже їх влаштовує й теперішня ситуація, а топ-команди зможуть витрачати величезні суми до 2021 року й залишатимуться лідерами й далі.

Бос Скудерії Бінотто теж підтвердив, що не вірить в ефективність бюджетних обмежень: «Думаю, що за дійсно великих змін у регламенті топ-команди отримують переваги. Я більш ніж упевнений, що у 2021 році розриви між лідерами і середняками збережеться».

Крім того Бінотто додав, що за італійськими законами не так вже й просто скоротити персонал.

«Нам буде дуже складно скоротити витрати, – сказав він в Остіні. – Наприклад, італійські закони дуже суворі у галузі охорони праці, тому це буде вкрай важко».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest