Чемпіон Ф1 пояснив дизайн шолома на підтримку України

Автор: Редакція | 14 Бер, 2022
Себастьян Феттель

Чотириразовий чемпіон Ф1 Себастьян Феттель вважає, що його дизайн шолома «No War» є «сильним знаком» для того, щоб показати підтримку України.

На тлі триваючої війни в Україні та вторгнення з боку росії, Асоціація гонщиків Гран Прі зібралася в Бахрейні перед передсезонними тестами на спеціальну акцію «No War», під час якої гонщики одягли футболки та тримали в руках банер із повідомленням «No War» («Ні Війні»).

Гонщики Ф1 No War

Також під час тестів у Бахрейні Феттель представив шолом із таким же посланням «No War» і українським прапором, а також голуба, що тримає оливкову гілку, і текст пісні Джона Леннона «Imagine» у верхній частині.

«Я б хотів, аби цього дизайну не потрібно було придумувати, аби в цьому не було потреби», – сказав Феттель у суботу в Бахрейні.

«Це сильний знак просто для того, щоб показати підтримку. Усі гонщики також зібралися в середу, оскільки ми думали, що скористаємося можливістю, щоб просто показати, що ми єдині та висловили свою позицію».

«Те, що відбувається, жахливо. Це наче кошмар, коли ми не можемо прокинутися, тож це проста причина, чому мій дизайн шолома досить простий та ефективний. Я вирішив піти цим шляхом».

Себастьян Феттель
Фото: JMD Jens Munser Designs

Цікаво, що пізніше Феттель був змушений частково змінити дизайн, оскільки один із прапорів був схожий на прапор невизнаного регіону Турецької Республіки Північного Кіпру.

Компанія, яка розробила шолом, Jens Munser Designs опублікував заяву, в якій вибачилась і сказала, що для прапору були використані доступні зображення.

«Унизу була можливість розмістити маленькі прапори зі всього світу, – доповнив Феттель. – Я не перевірив усі прапори, але, мабуть, були деякі проблеми. Я зняв маленьку наклейку, тому що деякі люди засмутилися, що, на мою думку, не відповідає суті цієї акції».

«Моя акція полягає в тому, що, очевидно, весь світ має бути єдиним і, я думаю, є єдиним для боротьби з війною. Ми виросли в мирні часи, і я думаю, що ми дуже цінуємо мир».

«Це як кошмар, шок — бачити зображення та бачити, що відбувається в новинах».

Останніми роками Феттель багаторазово говорив про проблеми у всьому світ й часто використовував дизайн свого шолома для поширення своєї позиції.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest