Феттель представив шолом на підтримку України

Автор: Редакція | 10 Бер, 2022
Себастьян Феттель

Себастьян Феттель замінив свої звичайні кольори шолома Формули 1 на спеціальний дизайн «No War» та висловив свою солідарність з Україною.

Німецький гонщик Ф1 ще на тестах у Барселоні два тижні тому першим заговорив стосовно російського вторгнення в Україну, коли чітко дав зрозуміти, що бойкотуватиме гонку країни-агресора.

Зрештою, Формула 1 та FIA виключили Гран Прі Росії з календаря та розірвати контракт з організаторами.

Себастьян Феттель
Фото: JMD Jens Munser Designs

Феттель, як директор Асоціації гонщиків Гран Прі (GPDA), тоді припустив, що гонщики Формули 1 теж мають обговорити та сформулювати свою відповідь агресії Росії.

Перша акція відбулася напередодні тестів у Бахрейні, де GPDA організувала спеціальну подію «Без війни» на стартовій сітці.

Гонщики Ф1 No War

Усі присутні були у спеціальних футболках «Без війни» із символом соняшника в національних кольорах України.

Також був розмішений спеціальний банер, що підкреслював позицію GPDA Racing United, а гонщики розгорнули прапор України.

Після цього низка гонщиків розповсюдили у Твіттері власні повідомлення солідарності з Україною.

Хоча Льюїс Хемільтон був відсутній на акції, оскільки його рейс до Бахрейну було відкладено, він також опублікував свої думки з цього приводу.

«Моє серце з мужнім народом України, який твердо стоїть на своїх цінностях свободи та миру», – написав він у Instagram.

«Я впевнений, що я не самотній, усвідомлюючи, що наш щоденний день стає більш важким, а іноді і тривіальним, знаючи, що ця криза відбувається у світі».

Хоча акція була організована GPDA, вона мала повну підтримку Формули 1, та президента FIA Мохаммеда Бен Сулаєма, який також висловив підтримку.

Себастьян Феттель

У четвер вранці Феттель виїхав на трасу, використовуючи абсолютно нову ліврею на шоломі з логотипом «No War» та синьо-жовтими кольорами України, де зазвичай він має інтерпретацію німецького прапора.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest