Хемілтона вже чекають у Формулі Е

Автор: Редакція | 18 Жов, 2019

Після того, як Льюїс Хемілтон написав кілька повідомлень у соціальних мереж про своє ставлення до забруднення навколишнього середовища, йому запропонували перейти до Формули Е.

Британський гонщик неодноразово підкреслював, що намагається боротись за екологію та навколишнє середовище, проте одразу зустрів скептицизм з боку тих, хто не сприймає Ф1 як екологічний вид спорту.

Читайте також:

Ось й чинний чемпіон Жан-Ерік Вернь запропонував Хемілтону змінити місце роботи.

«Чесно кажучи, ще два роки тому я б не погодився з ним, – сказав Вернь для Motorsport.com. – Але зараз я набагато глибше розумію проблему. Завдяки таким, як він, та іншим спортсменам, які піднімають цю тему. Льюїс навіть продав свій літак – тому, він добре розуміє проблеми, які стоять перед усім людством. Я згоден з ним на 100%, і я хочу досягти більшого в Формулі Е, щоб стати з ним в один ряд, й показати, що він не єдиний гонщик, який висловлює таку думку.

Його багато критикують, адже він ганяється на машині з бензиновим мотором – що забруднює навколишнє середовище набагато активніше, ніж більшість спортсменів. Тому я думаю, що для нього буде логічним кроком перейти до Формули Е. Аби зробити набагато більше, ніж просто бути звичайним гонщиком. Набагато більше, ніж просто бути найбільшим гонщиком всіх часів – змінити менталітет людей, надихнути молоді покоління. Бо молоде покоління має рости на тих речах, які ми йому прищепили.

Мені потрібно багато чому навчитися у таких гонщиків, як Льюїс, їхньому підходу до речей. Вони намагаються не тільки перемагати – вони намагаються стати кращими як особистості. Це стосується й особистого життя, й роботи в команді, й поведінки на трасі. Думаю, я хочу більшого, ніж просто перемагати.

Я теж хочу бути не тільки кращим гонщиком, але й стати кращим, як людина. У Формулі Е у нас є шанс зробити набагато більше, ніж просто ганятися. “Зелена тема” повинна підніматися не тільки на трасі, але й поза нею».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest