Регламент Ф1-2021: що відомо напередодні зустрічі?

Автор: Редакція | 17 Жов, 2019

Сьогодні в Парижі проходить фінальна зустріч організаторів Формули 1, представників команд та делегатів FIA з приводу технічного регламенту й правил чемпіонату на 2021 та наступні роки.

Якщо сторони дійдуть згоди, то остаточну угоду буде опубліковано перед Гран Прі США в Остіні не пізніше 31 жовтня цього року.

McLaren, Renault, Alfa Romeo та Williams готові підтримати концепцію машин із граунд-ефектом, завдяки якому притискна сила буде генеруватися під днищем автомобіля, що має знизити ефект «брудного» повітря позаду машини й полегшити переслідування суперника на трасі. Однак топ-команди, а саме Ferrari, Mercedes та Red Bull, відстоюють більш вільне трактування регламенту, а також врахування їхніх власних пропозицій із цього питання.

Раніше Ferrari фактично вдалося домогтися того, щоб деталі, які реально впливають на характеристики машин, не піддавалися уніфікації. Наприклад, італійська команда використовувала свою політичну вагу для недопущення стандартних гальм. Але не заперечує проти стандартизації менш значущих деталей на кшталт інструментів для проведення піт-стопів.

Читайте також:

Відкритим залишається питання формату гонок. Виконавчий директор Формули 1 Росс Брон наполягає на тому, щоб три етапи на рік проходили з кваліфікаційними гонками. Відомо, що проти цього виступають дві британські команди (які точно, інформації немає, але під британським прапором у Ф1 виступають McLaren, Williams та Racing Point). Якщо одностайного голосування не вийде, кваліфікаційні гонки у 2020 році так й залишаться теорією.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest