Хемілтон продовжить контракт Mercedes чи піде до Ferrari?

Автор: Роман Галімон | 09 Лис, 2019

Льюїс Хемілтон знаходиться на роздоріжжі своєї кар’єри у Формулі 1 та має прийняти важливе рішення щодо майбутньої кар’єри.

Ніхто ніколи не міг уявити Міхаеля Шумахера за кермом Mercedes, але він перейшов туди після п’яти титулів із Ferrari. Навіщо?

На той час Шумахер вже довів, що може вигравати гонки та титули за кермом червоних болідів. І, звісно, Міхаель встановив рекорд із семи здобутих титулів.

Читайте також:

Питання тепер в тому, яку мету переслідує Хемілтон: побити рекорд Шумахера чи виграти титул з іншою командою?

Звісно, багато хто може сказати, що Льюїсу вже нічого доводити та й сам він неодноразово казав, що концентрується виключно на своїх прагненнях, а не на тому, що від нього хочуть інші.

Стовідсотково, в Mercedes вже працюють над тим, як втримати в складі своєї команди Ф1 шестиразового чемпіона, в якого вони вже «інвестували» чималі кошти. І, схоже, ця стратегія працює, адже Хемілтон після презентації регламенту 2021 року вже заявив, що хотів би спробувати нові боліди, а тепер ще й проявляє лояльність до «срібних стріл».

«Жодного рішення поки немає, але я точно отримую задоволення від того, що роблю зараз. Тому не бачу причин зупинятися, – пояснив гонщик в Остіні. – Коли є виклик, а нові правила є неймовірним викликом для мене як для пілота, це можливість проявити свої вміння, показати, чому я навчився за ці роки й допомогти команді вибрати потрібний напрямок, побудувати найшвидшу машину й вдосконалювати її.

Я не бачу себе десь ще. Мені дуже подобається в Mercedes. Я радий, що є частиною цього бренду та його історії. Тому основна ідея – залишитися з Mercedes у Ф1. Я виступаю за них із 13-річного віку, це почалося ще до Формули 1. Зараз я тісно пов’язаний із Daimler і маю намір продовжувати після [завершення кар’єри в Ф1], це дуже приваблює мене. Подивимося, як все складеться».

Подкаст №78: від незаангажованих прихильників Хемілтона

Багато хто пам’ятає, що до заводської команди Mercedes Хемілтона запросив Нікі Лауда. Тоді Льюїс пішов із команди-переможниці McLaren до команди-середняка й це оцінювалось деякими експертами як помилка в кар’єрі. Проте все вийшло навпаки.

За цей час Хемілтон зріс як гонщик та індивідуальність. Але чи дійсно його щось тримає в Mercedes? Були припущення, що саме авторитет Лауди змусив британця повірити в нову команду і між ними виник зв’язок, який зараз намагається відтворити Тото Вольфф.

Проте чи вдасться це йому зробити? Вольфф багато розповідав про те, як він запрошував до себе додому Хемілтона, коли у британця був конфлікт з Ніко Росбергом.

Після відставки Росберга, Хемілтон отримав максимальну свободу в команді та поступливого напарника в особі Валттері Боттаса.

Але тепер Хемілтон виграв вже три титули з Боттасом і має всі шанси виграти сьомий наступного року. Що далі? Де шукати гонщику мотивацію, якщо він виграє сім титулів у Ф1?

Тото Вольфф вважає це справжнім викликом та хоче, аби Льюїс залишився в Mercedes.

«Це природно, що пілоти завжди мріють виступати за Ferrari, адже це найважливіший бренд у Формулі 1, – сказав Вольф в ефірі Sky Italia протягом вікенду в Остіні. – Сонце в нашому чемпіонаті червоного кольору.

Стосовно Хемілтона, то йому важлива не команда як така, а можливість перемагати. Він цінує команду, що складається з працьовитих людей. І зараз його серце належить нам.

Не виключаю, що у 2021 році він може піти. Що ж, моя задача – зібрати в команді двох найкращих пілотів. Зараз ми робимо ставку на Льюїса, але якщо він вирішить зробити інший вибір, то й ми будемо вибирати. Він не єдиний пілот, який мені подобається».

Який же шлях обере Хемілтон? Mercedes, Ferrari, або може шоу-бізнес чи, навіть, політика? Здається, британцю будуть всюди раді.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest