«Ми змушені триматися від нього подалі» – Хемілтон про Ферстаппена

Автор: Роман Галімон | 30 Жов, 2019

На першому колі Гран Прі Мексики Льюїс Хемілтон та Макс Ферстаппен боролися за третє місце й британець залишився не дуже задоволеним маневрами опонентами.

Хемілтон програв боротьбу на старті Себастьяну Феттелю й тому змушений був відступити, але за нього одразу «прийнявся» Ферстаппен.

Читайте також:

Гонщики разом увійшли в перший поворот, але вже в наступному не поділили траєкторію та обидва втратили місця. Пізніше, коли Макс намагався відіграти позицію у Валттері Боттаса, то між на боліді Red Bull лопнуло заднє колесо, що змусило їхати нідерландця в бокси та остаточно зруйнувало його шанси на подіум.

Після гонки Хемілтон розповів про інцидент на першому колі.

«Думаю, всі пілоти в чомусь відрізняються один від одного, – зазначив британець. – Хтось розумніший, хтось дуже розумний і агресивний, а хтось нехитрий.

Використовуючи свій досвід протягом боротьби з різними суперниками ти залишаєш одним більше місця, а іншим воно не потрібно. Вони й так ввічливі на трасі.

Але Макс … З Максом майже завжди зіткнення, якщо тільки не залишиш йому побільше місця. Тому зазвичай ми змушені триматися від нього подалі».

Він додав: «Але [у другому повороті в Мехіко] у мене не було зайвого місця, яке я міг йому залишити. У той же час мені не здається, що тут можна говорити про умисел або щось таке.

Він просто притягує до себе такі речі, але мені все ж вдалося виїхати після цього своїм ходом і в прямому напрямку».

Феттель та Боттас теж «бояться» Ферстаппена

Феттель, який теж був на конференції, підтримав суперника: «Повністю підписуюся під цими словами. Все саме так і є».

При цьому й Боттас також розповів про свій інцидент: «Як на мене, він вискочив із нізвідки. Знаєте, я не міг випаруватися з того повороту. Він пірнув всередину, наші машини зіткнулися. Я правда не міг уникнути контакту, а він, гадаю, заслужив свій прокол.

Всі пілоти різні – хтось агресивніший, хтось менше. З кимось я взагалі ніколи не вів щільної боротьби. Мені складно говорити в деталях про кожного гонщика».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest