«Хемілтон не найкращий гонщик, але чудовий посол» – Фіттіпальді

Автор: Роман Галімон | 11 Лис, 2019

За словами дворазового чемпіона Ф1 Емерсона Фіттіпальді, Льюїс Хемілтон не може бути найкращим гонщиком, але він є дуже важливим послом для спорту.

Британський гонщик здобув вже шостий титул у Ф1 і багато хто говорить про те, що зараз всі спостерігають нову історичну еру Ф1.

Читайте також:

Хемілтон вже впритул наблизився до рекордів Міхаеля Шумахера, а саме семи титулів Ф1 та 91 перемоги, й може вже наздогнати їх наступного сезону.

Проте Фіттіпальді не вірить в те, що гонщик Mercedes – найкращий у Ф1.

«Він у вищій лізі, але не знаю, чи найкращий він. Проте він дуже важливий посол цього виду спорту», – сказав Фіттіпальді для Gazzetta dello Sport.

«Льюїс – постать, яка може залучити більше шанувальників, навіть тих, хто не цікавиться цим видом спорту.

Приклад? Моя дочка Вітторія почала слідкувати за Ф1 зі слів: “Тато, я хочу сфотографуватися з Хемілтоном”. Льюїс походить з дуже простої родини і зробив себе завдяки своїй відданості.

Раніше Ейнштейн говорив, що 20 відсотків відбувається завдяки вашому таланту, решта – відданість та жертви. Для Хемілтона це було саме так».

Кого ж Фіттіпальді зараз вважає найталановитішим на стартовій решітці Ф1? На його думку – це Макс Ферстаппен разом із Шарлем Леклером.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest