Хемілтон вважає “розумним подумати” про контракт із Ferrari

Автор: Роман Галімон | 02 Січ, 2020

Британський гонщик Льюїс Хемілтон вже не приховує, що веде перемовини з командою Ф1 Ferrari, проте поки приховує результат переговорів.

Контракт Mercedes та британця розрахований до кінця 2020 року й поки сторони лише заявляють про наміри його продовжити. Зрозуміло, що Хемілтону немає сенсу лишати чемпіонську стайню, де все «побудовано» під нього, але з іншого боку Mercedes знаходиться на межі трансформації.

Читайте також:

Концерн Daimler хоче обмежити витрати на команду Ф1, а за чутками, взагалі може її продати. Поки не підтвердженими є ані Договорі Згоди, згідно яким Mercedes зобов’язується залишитись у Ф1 ще на п’ять років, ані контракт Тото Вольффа, який теж шукає можливості продовження кар’єри, ані контракт Хемілтона.

Саме тому Льюїс «зондує» ситуацію в інших командах, а його послуги може дозволити хіба що Скудерія, яка вже продовжила контракт із Шарлем Леклером до 2024 року, а ось Феттель поки «підписаний» до кінця сезону-2020.

Проте зі зрозумілих причин Хемілтон не хоче розкривати деталей перемовин із Ferrari.

«Звичайно, все, що відбувається за закритими дверима, очевидно, завжди є приватним, з ким би то ви не сиділи за стіл перемовин», – цитує Хемілтона видання Crash.net.

«Але я думаю, що багато, багато років я ніколи не сідав і не розглядав інші варіанти, бо ми просто їхали прямо вперед цим шляхом, яким ми пройшли, і дорогою, яку ми обрали.

Якщо чесно, я все ще думаю, що ми йдемо цим шляхом, і думаю, що існує невелика ймовірність того, що щось зміниться від цього.

Але думаю, що в цьому немає жодної шкоди … Я знаю, що Тото [Вольфф] також розглядає свої варіанти з точки зору свого майбутнього, і тільки він знає, що найкраще для нього та його сім’ї. Тому я чекаю, що він зробить.

Мені подобається там, де я є, тому, безумовно, не швидко зважитись на щось інше, але, звичайно, я думаю, що для мене розумно та мудро посидіти й подумати, що я хочу, якщо це останній період або етап моєї кар’єри».

Після цього Хемілтон сказав, що насправді для нього головною залишається боротьба на трасах.

«Насправді я хочу продовжувати перемагати, – додав він. – Я хочу продовжувати битися з цими хлопцями [Ferrari та Red Bull]. Насправді, я не можу навіть сказати, який крок чекає попереду».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest