Команда McLaren знову змінить концепцію боліда Ф1

Автор: Редакція | 20 Жов, 2019

Попри найуспішніший сезон за сім років, команда McLaren вирішила підготувати нову концепцію боліда для сезону 2020 року.

Після 17 гонок сезону-2019 McLaren впевнено займає четверте місце в Кубку конструкторів, на 34 очки випереджаючи Renault. Однак, наступного сезону команда не планує продовжувати боротьбу з середняками, і заради наближення до лідерів готова поміняти концепцію найуспішнішої з 2012 року машини.

Читайте також:

«Я б не назвав це радикальними змінами, – пояснив глава McLaren Андреас Зайдль. – Але відставання від топ-команд таке велике, що нам треба зробити великий крок вперед. Це означає, що машина концептуально зміниться в деяких областях».

У кваліфікації Гран Прі Японії Карлос Сайнс пів секунди програв пілотам Red Bull, стільки ж вигравши у найближчого конкурента з іншої команди – П’єра Гаслі. У гонці іспанець став єдиним з середняків, кого лідери не обійшли на коло.

«Ми були явно четвертої силою там й змогли збільшити відрив від Renault, – сказав Зайдль. – Завершення сезону на четвертому місці в Кубку конструкторів залежить тільки від нас. Це буде великим досягненням».

Варто додати, що пілоти McLaren із 2014 року не піднімалися на подіум. Цього сезону їхнім кращим результатом є п’яте місце в гонці.

 

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest