«Лайнові кубки» та селфі-хлопчина засмутили Феттеля в Мексиці

Автор: Роман Галімон | 28 Жов, 2019

Себастьян Феттель мав шанси виграти Гран Прі Мексики, але після фінішу на другому місці, мабуть, вирішив відвести трохи пару.

Гонщик Ferrari лідирував у гонці з 15 по 37 коло та хотів отримати перевагу свіжих комплектів на другому відрізку, аби повернути лідерство. Проте Льюїс Хемілтон, який зробив піт-стоп на 23 колі, зміг доїхати на комплекті Hard до фінішу та виграти гонку.

Читайте також:

На подіумі, який вже за традицією влаштований в Мехіко не на стартовій прямі, а на «стадіоні», Феттель виглядав не дуже щасливим та, навіть, відштовхнув хлопця, який грав роль талісмана Гран Прі на прізвисько «перець Маріо».

На прес-конференції після гонки, Феттель розповів про свої відчуття.

«Я думаю, що це було круто», – сказав Феттель про церемонію.

«Мені не сподобався хлопчина-селфі, коли він намагався просунутись у кадр, тому я відштовхнув його! Я все одно не великий фанат селфі.

Було приємно побачити, що підняли машину. Це також дуже здорово та добра задумка зробити це, аби залучити весь стадіон та натовп.

Мені це найбільше сподобалося, за винятком хлопця-селфі та кубків.

Прикро. У вас така чудова гонка, і ви доклали стільки зусиль до перегонів, і тоді ви отримуєте ці лайнові трофеї, які виглядають нудно.

На майбутнє, можливо, можна зробити щось приємне, традиційно мексиканське, бо це трохи соромно.

Там Heineken написано скрізь! Не потрібно мати зірку також на кубку.

Зробіть щось приємне, що було раніше, до того як Ф1 повернулась сюди».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest