Команда Mercedes продовжила контракт Боттаса на рік

Автор: Роман Галімон | 06 Сер, 2020
Валттері Боттас

Команда Формули 1 Mercedes продовжила контракт із своїм фінським пілотом Валттері Боттасом ще на один сезон.

Валттері Боттас залишиться в Mercedes вже на п’ятий рік, хоча в це мало хто вірив ще кілька років після того як фін замінив Ніко Росберга на початку 2017 року.

За цей час Боттас здобув у складі команди 8 перемог, а в 2019 році став віце-чемпіоном Ф1. Тепер стало відомо, що він продовжить виступати як мінімум до завершення сезону-2021.
Керівник команди Mercedes Тото Вольфф зазначив: «Зараз ми бачимо найсильнішого Валттері за весь час. Це стосується швидкості на трасі, фізичного і психологічного стану. Він зараз йде другим у чемпіонаті, закінчив минулий рік на другій позиції і вніс вагомий внесок в досягнення команди.

Валттері – трудяга та прямолінійна людина, у нього гарні відносини з усіма в команді, включаючи свого напарника. Подібне не завжди виходить, коли обидва претендують на титул».
Деякий час вважалось, що команда може запросити до свого складу Макса Ферстаппена або Себастьяна Феттеля, але через небажання чинити тиск на Хемілтона, швидше за все, було прийнято рішення залишити Боттаса.

Й хоча Хемілтон та Mercedes поки не оголосили про продовження контракту, який завершується цього сезону, вочевидь пілот і команда продовжать співпрацю, адже технічний регламент зміниться лише 2022 року, а отже сенсу британцю міняти болід немає.

Раніше, стало відомо що систему боліда Mercedes офіційно визнали легальною, а нещодавно Хемілтон виграв гонку в Британії на трьох колесах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Валттері Боттаса:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest