Ферстаппен розповів про ідеального напарника та контракт

Автор: Роман Галімон | 19 Жов, 2019

Гонщик Red Bull Макс Ферстаппен розповів про те, як потрібно працювати у топ-команді та на які результати варто чекати від неї та від себе.

Попри те, що нідерландець залишається одним із наймолодших гонщиків у Ф1 він вже має достатній досвід для того, аби називати своїх напарників новачками.

Після переходу з Toro Rosso, Ферстаппен став напарником Даніеля Ріккардо, але швидко вийшов на рівень австралійця й «змусив» того залишити команду. Тепер в Red Bull вже двічі змінили гонщика у другому боліді, аби він міг виступати на рівні Макса.

Читайте також:

Сам Ферстаппен теж розповів про свого ідеального напарника.

«Мені потрібен напарник, який би постійно боровся і підштовхував мене до підкорення вершин, – сказав Ферстаппен Motorsport.com на заході Tag Heuer в Амстердамі. – Ідеальна ситуація була із Даніелем. Коли я прийшов до команди, я був, звичайно, новачком, а він там виступав вже кілька років. Можна було вчитися у нього і рости. А в певний момент йому стало важче, бо ми весь час опинялися близько один до одного.

Врешті-решт, це також дуже важливо й для команди. Вам потрібен хтось, хто працює в тому ж напрямку з точки зору налаштувань й хоче домогтися того ж від машини. Тоді розвивати машину виходить набагато краще. Якщо ви можете покластися на обох пілотів, то в п’ятницю працюєте з машинами за різними програмами і отримуєте більше даних. Ці речі важливі як для мене, так й для команди».

Варто нагадати, що команда Red Bull вирішила посередині сезону-2019 замінити П’єра Гаслі на Алекса Албона, адже француз явно не відповідав рівню напарника.

Про нового партнера в команді Ферстаппен поки не квапиться з висновками: «Думаю, він стає кращим. Звичайно, це його перший рік у Ф1, тому не варто відразу чекати від нього багато чого, в тому числі й з точки зору зворотного зв’язку та іншого. Поки все йде добре».

Стосовно контракту з Red Bull, який спливає наприкінці 2020 року, нідерландець теж відповів максимально коректно: «Складне питання. Я теж не знаю цього.

Звичайно, у мене все ще є контракт на наступний рік, а після цього з’являться нові правила, які ще не затверджені.

Всі хочуть перемагати, їздити за найшвидшу команду. Але я вірю, що ми знову зможемо стати такою командою. Red Bull вже вигравала чотири чемпіонати поспіль, але зараз ми тільки почали партнерство з Honda, та повернення на вершину вимагатиме якийсь час. Ось чому ми націлені на наступний сезон, ми повинні показати себе. А потім подивимося, що буде далі».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest