У Red Bull спростували повернення Феттеля

Автор: Андрій Іванов | 03 Лют, 2020

Спортивний радник Red Bull Гельмут Марко майже виключив повернення Себастьяна Феттеля до його колишньої команди Ф1.

Чинна угода Себастьяна Феттеля з Ferrari спливає наприкінці цього сезону, тоді як його напарник Шарль Леклер продовжив свій контракт зі Скудерією до 2024 року.

Тому поява Феттеля на нещодавньому чемпіонаті світу з лижного спорту в Кіцбюелі в компанії з чинними гонщиками Red Bull і Toro Rosso викликало хвилю чуток щодо можливого повернення чотириразового чемпіона Формули 1 до своєї колишньої команди.

Проте Гельмут Марко спростував ймовірність повернення 32-річного німця.

«З продовженням контракту Макса Ферстаппена я не можу уявити, щоб ці дві «Ф» були в одній команді, – зазначив Марко в інтерв’ю Motorsport-Magazin.com. – У фінансовому відношенні це було б дуже складно».

Втім, Марко вважає, що Феттель досі є топ-пілотом Ф1: « Якщо Себастьян почувається комфортно – якщо в нього є машина, яка відповідає його стилю водіння – тоді він найкращий».

На думку австрійця, один з головних недоліків Феттеля у Ferrari – політичний.

«Себастьян дуже простий спортсмен, який не хоче надто перейматися політикою, – сказав Марко. – У Леклера є перевага у вигляді його менеджера Ніколя Тодта, який, безумовно, дуже гарний в усіх цих сферах. Але Феттель може протистояти його виступам».

Раніше Феттель також спростував припущення про перехід до Red Bull, але з’явилися чутки про його перехід до McLaren.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest